Wpis z mikrobloga

Mirki, zakupiłem ostatnio Xiaomi tv box S 2 i mam taki problem z #plusx , że dźwięk jest opóźniony tak o pół sekundy. Na archiwum czasami opoznia się nawet o kilka sekund, albo powtarza jedno zdanie dwa razy. Sprawdzałem na #tivimate i televizo - wszędzie to samo. Sprawdzalem też na innym dekoderze (chinol za 5 dych) i wszystko dobrze działo. Ma ktoś jakiś pomysl jak to naprawić?
#iptv #teleelevidenie
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Jordix U mnie na Xiaomi i tivi działa dobrze. Czyli nie jest to spowodowane sprzętem a pewnie jakimś ustawieniem. Mogę ci jutro porobić zdjęcia ustawień jakie mam i może znajdziesz jakąś różnicę ;)
  • Odpowiedz
Xiaomi tv box S 2


@Jordix: Mi na tym Xiaomi też opóźniało, generalnie dużo aplikacji nie działało płynnie łącznie z samym menu, kupiłem ChromeCasta 4K i działa perfekcyjnie nawet z kanałami 4K na PlusX żadnych problemów i wszystko płynne.
  • Odpowiedz
@Jordix ja mam na Chromecast problem ze mi ścina obraz, jakby się pauzował na ułamek sekundy co chwila. Na Xiaomi box chodzi za to płynnie.
  • Odpowiedz
@ravnov Google zepsuło coś w najnowszej aktualizacji bo na HD i 4K są też ścinki. Jutro będę miał miboxa s gen 2 i zobaczę czy tam będzie w porządku.
  • Odpowiedz
@Jordix Zawołaj jak kupisz Chromecasta czy wszystko działa dobrze, w tym miesiącu mają wydać aktualizację która naprawi zacinanie obrazu. X Miboxa Gen 2 nie jestem zadowolony i odsyłam go.
  • Odpowiedz
  • 0
@prlw123: po tym co piszecie to aż się boje kupic tego chromecasta... Ogólnie przez 4 lata miałem najzwyklejszego chinola firmy "Blow" chyba 9 dych za niego dałem i nic nie zacinało przez kilka lat, tylko teraz rusek chyba poprawił jakość większości kanałów i np. taki eurosport czy nawet TVP rozrywka strasznie mi klatkują, ale już tvny, polsaty, czy TVP 1 i TVP 2 działają na nim dużo lepiej niż na Xiaomi.
  • Odpowiedz
  • 0
@prlw123: dzisiaj go w końcu zakupiłem, na początku się mocno irytowałem, bo systemowe apki instalowały się z 15 minut, po czym nie było w ogóle opcji ustawień, a kiedy próbowałem pobrać jakąś aplikacje to cały czas było "oczekuje". Zresetowalem go do ustawień fabrycznych i wszystko było ok. Trochę nie podoba mi się pilot i to że nie mogę zainstalować televizo, ale ogólnie telewizja działa płynnie i nie zacina się
  • Odpowiedz