Wpis z mikrobloga

Jak zainstalować Windows 11? W tej chwili mam win10. Do instalacji 11 zmieniłem rodzaj partycji na dyskach z MBR na GPT programem "Paragon Partition Manager". W tej chwili w BIOS mam włączone TMP 2.0 ale nie mogę włączyć Secure boot ponieważ pokazuje się komunikat jak na zdjęciu poniżej. Płyta główna to MSI B360M. Myślałem żeby zainstalować windows 10 w tym trybie UEFI ale w sumie nie wiem i tak jak to zrobić a w internecie coś mi ciężko to znaleźć prawidłowe wykonanie.
#komputery #windows10 #pytaniedoeksperta #pytanie
hurrdurr221 - Jak zainstalować Windows 11? W tej chwili mam win10. Do instalacji 11 z...

źródło: index

Pobierz
  • 7
@Spell_17: ale co to zmienia? bo ja chcę mieć normlanie zwykły windows 11 bez udziwień i żeby mi potem aktualizacje się instalowały bez cyrku, a jak nie ma włączonych tych opcji w BIOS jak Secure boot to nawet się nie chce zainstalować bo jest komunikat, że komputer nie spełnia wymagań. Program sprawdzający od microsoft pokazuje, że jedynie Secure boot nie jest spełnione. I nie mam pojęcia jak to rozwiązać, nie jestem
@hurrdurr221 Z tym W11 są właśnie takie cyrki, słyszałem, że jest nieoficjalna wersja która ignoruje któreś z tych wymagań do 11 i instaluje ci mimo, że któregoś nie spełniasz, może powinieneś poczytać o tym? Wydaje mi się, że wystarczy coś w plikach wtedy zmienić, a co do Ghost Spectre to jest to wersja bez bloatware czyt. bez tych całych reklam, telemetrii, bez potrzeby zakładania konta Microsoft i z mniejszych zużyciem zasobów chociaż