Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki ❤️

Szczerze mówiąc, sama nawet nie wiem jak zacząć ten post. Zazwyczaj tylko scrolluje Mirko, siedzę na tagach, czasami coś skomentuję. Natomiast jestem tutaj codziennie. Wiem że ten portal pomógł już wielu osobą w potrzebie, stąd też moja prośba o pomoc.

U naszego przyjaciela, Staszka, został zdiagnozowany nawrót nowotworu. Grozi mu amputacja. Niestety po takim zabiegu, ciężko będzie mu wrócić do rzeczywistości - Staszek zajmuje się hydrauliką. Po amputacji ręki, powrót do pracy byłby niesamowicie ciężki. Staszek jest młody i ambitny. Cudowne serce, zawsze każdemu pomaga. Jest jedną z tych osób, do których po przyjeździe do rodzinnego miasta wszyscy się schodzą w odwiedziny, siedzimy w garażu, na ogródku, gramy w karty, na gitarze. Staszek stworzył dookoła siebie niepodrabialny klimat. Zawsze jest wesoło i przyjaźnie. Oczywiście Stanisław zawsze ugości nas herbatą czy ciastem. Wszyscy bardzo lubimy wspólnie spędzać czas. Nie czujemy się wtedy samotnie, chociaż większość z nas taka jest, mieszkamy już daleko, w miastach wojewódzkich, z przelotnymi przyjaźniami, zajęci pracą.

Bardzo zależy mi aby Staszkowi się poprawiło. Żeby jego przyszłość nie została przekreślona przez tą paskudę. Chce również, aby mógł znaleźć swoje community, tak jak i ja je tutaj znalazłam. Wiem że w tych ciężkich momentach, Staszek nie wychodzi już tak często, natomiast mam nadzieję że ten portal, chociażby czytanie i oglądanie śmiesznych obrazków z Papajem, przekieruje jego myśli na coś innego.

Poniżej więc wstawiam link do zbiórki dla Staszka. Proszę o pomoc każdego, tyle ile może, oraz napisanie w tytule że jesteście z portalu Wykop. Mam nadzieję że dzięki temu, będzie w stanie uzbierać sumę odpowiednią na leczenie, oraz że znajdzie ukojenie/odskocznię myślami właśnie tutaj. Chcę pomóc mu w cierpieniu, w każdy możliwy sposób. Może uda mi się również przynieść mu ulgę psychiczną.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc ❤️
Wierzę że karma zawsze wraca, i że dobro również wróci do was.
Dziękuję.

Link do zbiórki --> https://pomagam.pl/g4wnah

#pomagajzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@otto13: Oczywiście, dziękuję za wsparcie i modlitwę ❤️ Wiesz może jak dodać tagi do już istniejącego wpisu? Nigdy wcześniej tego nie robiłam ????
Znalezisko również zrobiłam, niestety nie spotkało się z większym zainteresowaniem. Ludzie na Mirko to troszkę inna społeczność, mimo tego że się kłóci, jest też mi o wiele bardziej bliska.
  • Odpowiedz