Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś stację dokującą od Della i powie mi, czy one wymagają instalację softu tak jak w innych stacjach jest displaylink? Niestety nie mogę instalować na kompie sterowników (korpo bank) i szukam czegoś co zadziała z marszu po podpięciu. Chcę podpiąć dwa monitory, jeden 34' ultrawide i drugi 24' 1080p

#pcmasterrace #komputery #stacjadokujaca #dell #monitory
famir96 - Hej, ma ktoś stację dokującą od Della i powie mi, czy one wymagają instalac...

źródło: Screenshot 2024-01-02 at 14.58.51

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@famir96: w pracy nikt nie ma u mnie dostępu do konta admina i chyba nawet porty USB są poblokowane, ale stacja dell działa u każdego od strzała, nawet jak nigdy nie jej nie podpinał
  • Odpowiedz
@famir96: I tak i nie. Podałeś za mało danych. Do jakiego laptopa chcesz podłączyć ten docking? Który docking chcesz podłączyć? Jaką rozdzielczość ma monitor 34" Ultrawide? Jakie odświeżanie ma ten 34"? Jakie odświeżanie ma 24" 1080p? Ile bitową głębię kolorów obsługują te monitory?
  • Odpowiedz
@famir96: zwróć uwagę jaką przepustowość ma dany dock, a ile potrzebują twoje monitory. Mój służbowy Dell WD19TB miał problem z przepustowością Thunderbolta - przy podłączeniu 2 monitorów 27' WQHD brakowało przepustowości i jeden z nich mógł działać tylko w 1080p. Oprogramowanie nie było do niczego potrzebne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szala: Dzięki. Muszę podpinać dwa kable do komputera, nie jeden? Ta sama końcówką, którą podpiąłem jeden z dwóch monitorów?
  • Odpowiedz