Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś firmę, która to wykona identyfikacje wizualną nowego loga firmy? Znaczy nie wiem czy dobrze to nazwałem ale widziałem kiedyś u znajomego firmę, która opracowała mu taki dokument gdzie zostały zawarte wzory na wizytówki, papier firmowy i różne takie dupelere wraz z odpowiednim użyciem loga i kilkoma innymi rzeczami nie pamiętam wszystkiego bo było to dawno, ale pamiętam, że zarówno jemu jak i mi bardzo się to podobało. Jeśli chodzi o Internet to za bardzo jemu nie ufam bo to taka branża marketingowa, że tak powiem a takie opinie w Internecie bardzo łatwo jest kontrolować.

#logo #grafika
  • 5
  • 1
@Pan_Orama: wiesz co, nie wiem. Póki co padł temat w firmie, że robimy takie coś i nie wiem czy to jest rzecz typu na teraz czy nie. Odezwę się w razie czego ale jeden współpracownik mówił, że też kogoś może mieć z polecenia więc nie wiem jak to wyjdzie ¯\(ツ)/¯
@wap_eeL: Robienie identyfikacji przez podmiot A do loga zaprojektowanego przez podmiot B to trochę takie czytanie wiersza Orzeszkowej i gdybanie co autor miał na myśli. Najpierw podbij do grafika od loga i pytaj czy zajmuje się identyfikacją wizualną.

PS. Profesjonalny grafik do loga dodaje księgę znaku. Oszczędzałeś to teraz masz.