Wpis z mikrobloga

Chciałem powiedzieć, że kanał jutuby PolejTV jest godny, sprawiedliwy itd. Wrzucił 2 z 3 części całości sylwestra. W dodatku nadal nie zdjął shota gdzie Prawiczek tego wymaga. Pewnie teraz go zgłasza jednocześnie wygrażając się na maila i wyzywa od "cweli" i "lamusów". Człowiek który chciał dzwonić po policję bo jego zaproszony gość nie chciał pójść sobie do domu. Śmiechu warte.

W ogóle gdyby pociąć fajnie ten materiał to wyszłaby znakomita polska komedia pt. "Sylwester". To przenikanie w kapturze, darcie się do ucha Heldze, no #!$%@? ludzie w kinach by rżeli ze śmiechu. To może być kasowy przebój.

No ale dobra, pierdu pierdu a tu serio wielkie dzięki dla PolejTV bo nie każdy w całości widział to zacne dzieło. Pobrałem (w celach osobistych) i VOD sobie odtworzę. Po uj mi TVP jak mam PTV.

Foksik myszko tobie też dziękujemy za sprowokowanie Sylwestra do wypicia wódki. Zatankowany :)

#bystrzaktv #patostreamy
OnKujajor91 - Chciałem powiedzieć, że kanał jutuby PolejTV jest godny, sprawiedliwy i...

źródło: Screenshot_7

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: mnie to zastanawia, że gdy coś takiego dzieje się na live, i ludzie zgłaszają kanał, to mimo setek zgłoszeń YT z tym nic nie robi. Ludzie zgłaszają, a live trwa. Natomiast jak autor zgłosi Kogoś za rozpowszechnianie tych zwyrodniałych treści, to YT reaguje prawie natychmiastowo.. To tak jakby te wszystkie firmy od "donejtów`, i youtube dzieliły się zyskami, i miały to gdzieś. W końcu 5 koła za zwykły stream
  • Odpowiedz