Wpis z mikrobloga

Sylwester TVP się zesrał. Po raz pierwszy od wielu lat to Polsat miał większą oglądalność. Zauważyłem, że w powtórkach koncertu na TVP nie pokazują Zenka i innych wykonawców DP. Tak teraz będzie to wyglądać. TVP=TVN. Póki co, sprawdza się teza, że TVP będzie dla nikogo. #tvpis #tvp
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
@kamil150794 w sumie, to może głupio zabrzmi, ale TVP jest właśnie dla wszystkich czyli nie dla konkretnej grupy. Wszyscy się na to zrzucamy. Ja na przykład lubię się bawić do disco polo na weselach, ale nie lubię go słuchać w telewizji. Lubię koncerty, ale nie lubię sylwestrowych koncertów za grube pieniądze. Więc jak dla mnie to może to być taka potupajka dla ludzi na żywo, ale dla wszystkich ludzi.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Sylwester 2023 był bezpański. Miało nie być Zakopanego. Pani z eurokołchozu co jest prawilna jak ta lala go wymusiła tam. Starzy nie wiedzieli co mają robić, bo bardziej ich interesowało, czy przed Sylwestrem nie będą musieli spakować się w opakowanie po papierze xero, niż czy mają gadać z Lisowską czy jednak z Marylą itd. Stąd chyba nie ma co żałować. Zespół bez Fergie za trochę ponad walizkę dolarów jeszcze
  • Odpowiedz