Wpis z mikrobloga

Już myślałem, że sama kupa z tych wishy z monthly resetu, ale poszedłem dobić free standard pulla z SU i wpadło to XD I to przed pity, koło 50 XD Jeju jeju, ale się jaram. To w sumie była jedna z dwóch postaci, których mi brakowało ze standarda, a które chciałem. I to mi rozwiązuje kwestię co wziąć z rewarda za 300 wishy - będzie Welt, bo mi wpadł jego light cone :D Ależ pięknie wszystko się układa. Zostaje Bailu i Yanqing, ale oni mnie jakoś niespecjalnie obchodzą.

To się nazywa dobre zaczęcie roku :3

A za 10 pulli będzie pity w standardzie w genshinie. Czy to czas na Jean po 3 latach grania? Nooo nie wiem nie wiem... :3 Szczerze to niech będzie cokolwiek, byle nie Qiqi bo już na C6 jest XD

#honkaistarrail
Pobierz PiersKurczaka - Już myślałem, że sama kupa z tych wishy z monthly resetu, ale poszedł...
źródło: Screenshot_20240101-053822
  • 4
@Strahl: ja w sumie traktuję star raila jak takie pykadełko na boku, jakoś nie czuję tego świata i tego story... Genshinowe dużo lepsze. Ale postaćki niektore w hsr są super, właściwie gram głównie dla Kafki i SW xD
@Strahl: szczerze, dokładnie to samo czuję xD Zwłaszcza te całe chińskie Luofu pełne kopiuj-wklejek jakichś nudnych kontenerowców i skrzynek, wow ale super krajobraz bulwo. No i czuć dużo bardziej, że to mobilniak. A genshin zalatuje wręcz takim AAA, gdzie opcja grania na telefonie to tylko dodatek.