Wpis z mikrobloga

Największym zaskoczeniem w 2023 było to, że był gorszy od 2022, co wydawało mi się niemożliwe. Dlatego wolę nie pisać czego się spodziewam po 2024 bo kończący się rok zapowiadał się obiecująco a okazał się być jaki był. Moją tradycją jest, że co roku w sylwestrwa wrzucam zdjęcie z postępami w budowaniu armii do #warhammer40k. W drugim poście będzie można zobaczyć postęp w porównianiu do zeszłego roku. A jak wejdziecie w mój profil to łatwo znajdziecie wpis jak to wyglądało to w zeszłym roku, bo od ostatniego sylwestra dokonałem okrągłe zero wpisów na tym rogalowym portalu który od tego czasu zmienił się w szambo.

#malowaniefigurek #warhammer #grybezpradu #grybitewne #bitewniaki #podsumowanie2023 #sylwesterzwykopem #modelarstwo
Pieron - Największym zaskoczeniem w 2023 było to, że był gorszy od 2022, co wydawało ...

źródło: 1

Pobierz
  • 14
  • 0
@xiv7: ostatnio średnio dwa razy w roku bo albo nie mam czasu, albo się okazuje, że wybija szambo i nie ma się ochoty na jakąkolwiek aktywność :)
via Android
  • 1
@amenthop trochę posrane ale jak się mieszka w UK to ma się dostęp do tańszych źródeł. Swoją drogą większość na zdjęciu to z starterów, gazetek lub kupione w sklepie który w ramach likwidacji obniżył ceny o 50% więc wyszło przyzwoicie cenowo
@Pieron: to i tak poswiecasz pewnie troche czasu na ogarniecie takich przecenionych/gazetowych figurek...
samozaciecie i hobby to zawsze plus w kazdym razie :D zycze wiecej nowych figurek w 2024 roku !