Wpis z mikrobloga

  • 0
@dean_corso: No na gate.io się nie da, przynajmniej nie z Europy, z tego co się orientuję, pozostaje jedynie tradeogre, gdzie mało kto chce sprzedać. 1 giełda prowadzona przez 1 gościa i 0 płynności.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pynkman: co do płynności moja uwaga - przy cenie 2,5 centa na Gate też nie było w ogóle płynności. Problem z płynnością to imo nie jest problem giełd tylko niskiej ceny - nikt nie chciał sprzedawać za takie grosze. W wolumeny podawane przez giełdy nie wolno wierzyć, bo wash trading. Liczy się głębokość, +- ileś tam procent. Płynność powinna się poprawić przy wyższych cenach, nawet bez znanych giełd
  • Odpowiedz
@elementarz1: na Gate? No taką politykę mają, że obrót zależy od kraju użytkownika. Polskę wyłączyli. Ale ja mogłem normalnie kupić wtedy w dołku, później mi dopiero wyłączyli. Wydaje mi się, że większość świata może handlować
  • Odpowiedz
@maggotbrain15: ja siedzę w UK i całe gate.io przestało tu działać, oczywiscie da sie do nich przesłać pieniądze czy krypto, ale kupić za to szitów już nie, na szczescie zdązyłem kupić, ale szkoda, że tylko raz
  • Odpowiedz
@maggotbrain15: no nie, wcale nie jest shitcoinem. Większość shitów poza memecoinami próbuje udawać, że coś chce robić oprócz bycia shitcoinem. Po prostu tutaj akurat Ty dałeś się złapać na gównonarrację i będziesz szukał wartości w śmieciu. Na tym właśnie polegają shity xD
  • Odpowiedz