Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: o matko święta, kto to widział, żeby takie rzeczy? Serio? Jestem mega wstrząśnięty i oburzony tą sytuacją, to niebywałe okrucieństwo i podłość, dla mnie coś takiego w najgorszych snach się nie śniło nawet, na rany Chrystusa
z fartem
@Vermeerrr: Burzy, nie burzy, ale to normalne. Różowe też puszczają się na potęgę. Mało ludzi umie kontrolować swoje zwierzęce instynkty gadziego mózgu, więc ciężko oczekiwać zbyt wiele.
@Vermeerrr: w drugą stronę też to tak działa, trzeba filtrować plewy. BTW prawo podaży i popytu, najwyraźniej jest jakieś zapotrzebowanie na niewiernych mężów, sporo słyszałem takich historii.
@Vermeerrr: a dlaczego miałby miałoby mnie to oburzać niby? Skąd też Ty od razu takie wyciągasz wnioski daleko idące jak 'robienie na lewo'? Ty szacunku do ludzi nie masz, czy o co tutaj chodzi?
Może oni żyją w otwartej relacji, albo taką mają wspólną fatanzje seksualną?
z fartem
@Vermeerrr: tylko po co, ale musi to być jakieś powszechne (choć patologiczne zjawisko). Raz dostałem na spotkaniu z randką z tindera pytanie "czy ściągnąłeś obrączkę?" coś jest na rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)