Wpis z mikrobloga

Zepsułem łazienkę. Mam 3 płytki w innym odcieniu (wszystkie były z tej samej partii, ale kupione w innym czasie - nie mogę reklamować, zresztą nie mam sił na jakieś batalie sądowe z tym sklepem). Myślę teraz nad zakupem paneli winylowych samoprzylepnych, by położyć je na te ściany z wadliwymi płytkami. Co myślicie o takim pomyśle? Nie chce mi się teraz skuwać tych płytek, mieszkam już i pył mnie zniszczy psychicznie.

#mieszkanie #remontujzwykopem #panelepodlogowe #pytanie

Co myślicie o takim pomyśle?

  • Genialny pomysł mordo 22.0% (9)
  • Zostaw jak jest 53.7% (22)
  • Skuwaj płytki i połóż od nowa 24.4% (10)

Oddanych głosów: 41

  • 11
Bardzo widać różnicę?


@murarz13: widać mocno, próbowałem "grać światłem" kupiłem reflektory z możliwością obrotu, by skierować strumień na te o ciemniejszym odcieniu i niewiele pomogło
daj spokój sobie z takim #!$%@?łami. Z czasem się przyzwyczaić człowiek i nawet nie będzie zwracać uwagi


@Wykop24h: nigdy nie rób tego błędu co ja - nie wykańczaj sam mieszkania/domu - każdy błąd boli 2x mocniej bo wszystko zależy tylko od ciebie i jak zepsujesz to tylko twoja wina
wszystkie były z tej samej partii, ale kupione w innym czasie - nie mogę reklamować


@CalibraTeam: skoro były z tej samej partii, to dlaczego są różne? I skoro kupiłeś je w innym czasie, to skąd wiesz, że były z tej samej partii? I dlaczego nie możesz reklamować (poza tym, że już są położone...)?

@Wykop24h pies się przyzwyczai, ale człowiek - nigdy. Mniej lub bardziej, ale boli do końca. Lepiej w ten
@otto13 nie wiem o czym mówisz kompletnie, robię tyle lat i wiem że ludzie na początku się starają chcą mieć wszystko na tiptop a później poprostu mieszkają i nikt nie zwraca na to uwagi
@Wykop24h: to, że mieszkają to nie znaczy, że "nikt nie zwraca na to uwagi". Mogą na przykład nie mieć już hajsu na poprawienie tego co zostało im #!$%@?... Zwłaszcza jak ten co #!$%@? wypiera się odpowiedzialności. Po prostu się męczą, a ty o tym nie wiesz, tyle.