Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

mam pytania, może głupiem, może mondre - nie wiem. Nie znam się totalnie na e-papierosach i jestem amatorem jeśli chodzi o konserwację czy diagnostykę, dlatego proszę o poradę.

Reaktywowałem sobie mojego e-papierosa Vaporesso GTX GO 80 z racji jakiegoś etapu rzucania papierosów - wyczyściłem go dokładnie do sucha, wyciągnąłem górną część, osuszyłem dokładnie komorę(?) na liquid i wymieniłem grzałkę na nową (Vaporesso GTX Mesh 0,3) i zalałem nowy liquid. Gdy się zaciągam to bardzo często podczas zaciągania słychać takie skwierczenie(?) (dźwięk podobny jakbyście coś smażyli na rozgrzanym oleju), ale w smaku jest w porządku, nie czuć spalenizny ani żadnych nieprzyjemnych rzeczy. Czy coś zrobiłem nie tak, czy to normalne zachowanie grzałki? W Internecie piszą o częstych problemach z "bulgotaniem", natomiast nie wiem, co jak dźwięk to "bulgotanie", mój dźwięk bardziej to skwierczenie, jakkolwiek to dziwnie nie brzmi ¯\(ツ)/¯.

Druga sprawa (to akurat od dawna się działo) to to, że jak odkręcę ustnik by wlać liquid, to czasami jest tam wilgotne z liquidu - czy to również normalne zachowanie? Nie wiem, czy mam iść do speców na stoisku, żeby zobaczyli o co chodzi XD

Czy ktoś miał podobne problemy, a jeśli tak, to czy jest to do zrobienia samemu? Jeśli jest potrzeba to mogę załączyć zdjęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapierosy #epapieros #liquidy
  • 2
  • Odpowiedz
W Internecie piszą o częstych problemach z "bulgotaniem", natomiast nie wiem, co jak dźwięk to "bulgotanie", mój dźwięk bardziej to skwierczenie, jakkolwiek to dziwnie nie brzmi ¯\(ツ)/¯.


@ovskyy5 Normalne.

że jak odkręcę ustnik by wlać liquid, to czasami jest tam wilgotne z liquidu


Kondensacja, normalna rzecz.
  • Odpowiedz