Wpis z mikrobloga

@wykop: Kolega kolegi kolegi koleżanki :) wspólnie z przyjaciółmi postanowił po blancie pojeździć w nocy tyłem na rondzie pod prąd. Jakie było ich zdziwienie, kiedy po kilku okrążeniach zupełnie nieoczekiwanie spostrzegli, że powodują właśnie lekką stłuczkę z przypadkowym samochodem.To jednak nie koniec kłopotliwej sytuacji — z niezwykłą intuicją na scenie wydarzeń pojawia się patrol policyjnej drogówki; funkcjonariusze wysiadają, podchodzą do owego drugiego samochodu i wdają się w rozmowę z kierowcą.
  • Odpowiedz
@wykop: Pewna kobieta jechala pozna noca samochodem do domu. Jadac lasem zobaczyla lezacy na drodze wielki konar drzewa, ktorego nie mogla w zaden sposob ominac. Pomyslala co by tu zrobic, ona drobna kobietka wiec nie ma szans go wlasnorecznie przesunac a zaden samochod nie nadjezdzal wiec po dluzszym namysle wpadla na pomysl ze zaczepi go linka holownicza do haka i przeciagnie tak aby tylko moc przejechac.Jak pomyslala tak zrobila, po
  • Odpowiedz
@vteq: Bo wygrywanie nagród to przemysł jest... Im cenniejsza nagroda i im głupsze zasady wyłonienia zwycięzcy, tym mniejsza szansa. Znaczy Wypok.pl rozumiem, bo się namnoży kont i hajs się będzie zgadzał, ale niech nikt nawet nie myśli, że tu ktoś wygra bez wspomagania :-). Sprawiedliwie byłoby dać część łowcom plusów z hurtowo zakłądanych kont, a część przynałoby jury, no ale to i tak zabawa więc mniejsza z tym.

  • Odpowiedz
No to ja dodam absolutny HIT o ktorym mowili w radiu, pisali na lokalnych portalach informacyjnych przez jakis czas. Ludzie serio bali sie o swoje dzieci i wsrod znajomych nie raz ktos podjal temat. Jak dotad nic takiefo sie nie potwierdzilo :

"W centrum zablokowano wszystkie drzwi i odnaleziono dziecko. Miało już ogolone włosy, żeby nie można było go poznać – taka opowieść krążyła w środę po Szczecinie. Pojawili się nawet ludzie,
  • Odpowiedz
@wykop

Kiedys obudzilem sie w nocy byla zima...mieszkam n osiedlu w bloku na 4 pietrze, lezalem bez ruchu, swiatlo latarni odbijalo sie od pokrytej sniegiem ulicy, wszedzie bylo tak bialo, ale uswiadomilem sobie jaki to dzwiek mnie obudzil, dobiegal jakby z smietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dziwek byl taki glosny, ze pomyslalem ze zaraz jakis starszy frustrat wyjdzie na balkon i cos ryknie.. albo zadzwoni na policje, ale nic
  • Odpowiedz
Moja mama odbiera telefon stacjonarny. W słuchawce słyszy (coś tam ale o tym za chwilę), po czy mama dziękuje i odkłada słuchawkę.Następnie bierze pęk kluczy i schodzi na klatkę schodową. Po chwili wraca i w złości coś mamrocze pod nosem. Pytam co jest?

Ktoś sobie jaja robi telefonem.

Pytam się ale jak to o co chodzi? Byłam na dole i żadnej wiadomości nie ma.

Dopytuję,
  • Odpowiedz
@wykop: lubie placki powiadacie, jak kiedys bylem w zoo,pekla mi struna i spadl magnetofon to wygralem z brzoza na reke. krokodyl spadl mi do sedesu, wedrowycz to wszystko przeklal, uruchomil klopsy, a wykop dal mi nexusa 7
  • Odpowiedz