Wpis z mikrobloga

@Kuork: Dobry jest ten T-Max, sam mam dwa - polecam gorąco, jak na chińczyka to jest super, bierzcie od Mirasa bo warto na pierwszy interkom.
Jbc to może jeszcze będzie drugi bo z bratem kupiliśmy dwupak cardo a on ma jakiegoś nowszego freedconna. Jakby ktoś chciał to napiszcie to spytam brata czy nie chce spylić swojego.
@Kuork: Lepiej mi napisz jaka jest różnica. Czy miażdżąca, czy zauważalna, czy niewarta pieniędzy? Mam prawie każdego freedconna i w sumie do rozmów mi w pełni wystarczały, jedynie w górach trochę zrywało. A myślałem czy nie wymienić na cardo.
@proweniencja: Zamontowałem go dopiero dzisiaj i ciężko cokolwiek powiedzieć. Na pewno sterowanie bardziej mi pasowało kółeczkiem w tmaxie niż te guziki, szczególnie że sterowanie głosem mi nie działa xD Jakość dźwięku jest zdecydowanie na plus nawet w bieda wersji bez głośników jbla. Ale głównie nam chodziło o to, żeby można se puścić muzyczkę i mieć i interkom jednocześnie nie łącząc się przez discorda ale to dopiero będzie testowane jak będzie nam