Wpis z mikrobloga

Czy znajdę sensowny monitor do podłączenia MacBooka pro m2 , oraz grania okazyjnego (bo jednak głównie wybieram telewizor) na ps5/switch ?

Najlepiej do 1500zl, nie musi być nowy, ale zależy mi żeby miał te 32 cale lub trochę więcej

I czy na zakrzywionym monitorze gra się w miarę ok czy przeszkadza to? Te zakrzywione wyglądają ładnie ale też nie chce czegoś co będzie utrudniało pracę/zabawe

Chętnie zapoznam się z przykładami fajnych monitorów które polecacie. Z góry dziękuję

#monitor #macbook #ps5 #gry
  • 7
  • Odpowiedz
Samsung Odyssey G5


@calkowitybrakrozumu: Poszukaj najpierw w internecie czy ktoś już testował takie połączenie z MacBookiem, bo może się okazać, że będziesz miał problem z nieostrymi fontami, bo to różnie bywa przy rozdziałkach niższych niż 4k.
  • Odpowiedz
@Eshirael: Mam monitor 4k 32" i obraz jest ostry w każdym trybie skalowania. Jedyne przypadki problemów o jakich słyszałem dotyczyły 1440p
  • Odpowiedz
@sm_m: doczytałem i racja, unikać 1440p a już tym bardziej innych, dziwnych tworów.

@calkowitybrakrozumu Full hd albo 4k, chociaż dostać niezłe 4k w tym budżecie to kiepsko. Z kolei full hd na 32 calach to chyba z odległości 3 metrów. Zakrzywione monitory są spoko, ale w zależności od zakrzywienia jest optymalna odległość, gdzie dalej lub bliżej będzie wyglądało to kiepsko. Wyjaśnienie masz tutaj klik.

G7 o którym pisałem wcześniej idzie
  • Odpowiedz