Wpis z mikrobloga

#siatkowka nie pamiętam lepszego blokującego w HISTORII siatkówki od Hubera w tym momencie. Może mnie oświecicie, ale ja nie jestem w stanie znaleźć lepszego. Raczej nie było tak dobrze u Podrascanina, Gustavo, Nowakowskiego, Mastrangelo czy Kazakowa.
  • 6
@vasos Nowakowski? Bieniek? Kochanowski? Lisinac w czasach Skry z Lomaczem? :)
Huber ma super papiery i świetnie gra - trend super środkowych w PL jest naprawdę duzy
  • 1
@tzim: tyle, że to mimo wszystko niemiarodajne jak się popatrzy na bloki na set. Nowakowski w najlepszym sezonie miał 0,82 bloku na set, Huber ma teraz 1,32. Nie wiem czy ktoś utrzymał powyżej jednego bloku na set. Kochanowski najwięcej miał 0,75. Podrascanin w Superledze miał 0,86 w sezonie 14/15. Simon miał 0,84 w 12/13. Pliński miał 0,83 lata temu. Seyed miał 0,80 w pluslidze. 0,82 miał Kłos w sezonie 13/14. Wrona
@vasos ciekawe! Super że to wygrzebałeś.

Zawołaj mnie na zakończenie sezonu (o ile nie zapomnimy) jestem ciekawe czy utrzyma ta średnią.

A ja na teraz - Jestem przekonany :) Huber murem stoi.
  • 1
@tzim: oj tak, murować to on może doskonale. W kadrze będzie niezbędny. Tylko musi solidniej atakować, a z tym ma momentami problemy. Widocznie nie można mieć wszystkiego