Wpis z mikrobloga

Hej, zacząłem miec problem z Televizo (apka na telefon, Pixel 5). Po ok minucie streamu zatrzymuje się obraz a dźwięk leci dalej, po zmienie kanału albo wejściu/wyjściu z fullscreen znowu na minutę się odwiesza. W zewnętrznym odtwarzaczu jak puszczę (VLC) wszystko działa jak należy.

Resetowałem już apkę, czyściłem pamięć podręczną, ładowałem listę od nowa, wyłączyłęm optymalizowanie baterii, zmieniałem odtwarzanie sprzętowe na dedykowane, załączyłem nową listę z PlusX itd. Już nic mi nie przychodzi do głowy. Mam najnowszą wersję Televizo Premium legalnie kupioną.

Jakieś pomysły?
#iptv #plusx #televizo
  • 15
@cochize1 wszystko działa na telelvizo wzorowo, chociaż nie do końca. Mam na Chromecast zainstalowane też telelvizo i obraz mi klatkuje. Spotkałeś się z tym? Na ten moment nic nie pomaga. A nie chce robić resetu urządzenia.
  • 0
@ravnov: uzywam Televizo tylko natelefonie wiec nie moge potwierdzic. ale rozumiem, ze u Ciebie na telefonie wszystko śmiga (lista z PlusX dedykowana pod Televizo?)
  • 0
@ravnov: hmm, czyli problem lezy u mnie w telefonie albo ustawieniach. Przetestuje jeszcze jakas darmowa liste z netu czy tez zacina, to przynajmniej PlusX wyeliminuje
  • 0
@ravnov: ok, dziwna sprawa, przetestowałem taka liste: https://iptv-org.github.io/iptv/countries/pl.m3u Polsat leci sobie juz 5 min bez scinki wiec mysle sobie, oho wina plusx, puscilem Polsat na liscie PlusX i tez bez scinki, mysle oho, naprawił chłop cos przez noc. Ale oczywiscie puscilem Eleven Sports i Canal+ Sport i na obu freeze obrazu po minucie a dzwiek leci dalej. Czy moglbym Cie prosic o sprawdzenie czy tez sportowe Ci zatnie? Z gory dzieki.
  • 0
@cochize1: i kolejna ciekawostka, pogadalem z gosciem od PlusX na Telegramie i okazuje sie, ze kanaly sportowe grane sa w 50 fps i musze zmienic ustawienia kodeków... w komorce... nie mam pojecia jak to niby zrobic, w opcjach deweloperskich sa tylko kodeki audio bluetooth do zmiany. Jakies pomysly?
@cochize1 a masz ściągnięty telelvizo z Google Play, czy z xda? Może wywal ten z Google Play, bo już i tak nie ma i zainstaluj z xda. Tylko nie wiem jak z licencją, ale chyba powinien załapać.
  • 0
@ravnov: mam z XDA bo reinstalowalem ja przedwczoraj (no i na Google Play juz nie bylo). Ponowie pytanie, czy moglbys sprawdzic czy tez kanaly sportowe Ci sie zatrzymuja po minucie?
  • 0
@ravnov: dzieki, czyli to cos z moim telefonem jednak. Nie mam pojecia co moglbym zrobic no i dziwne, ze VLC dziala normalnie. Tak jakby Televizo uzywało innych kodekow niz VLC...
  • 0
@ravnov: na VLC dziala normalnie (jak wybieram Odtwarzaj na Urzadzeniu Zewnetrznym w Televizo). Z tym, ze VLC ma mozliwosc transkodowania streamu (nie wiem jak televizo) wiec moze o to chodzi. No albo innych kodeków uzywa jak sugerowal gosciu z PlusX