Wpis z mikrobloga

Nie ma co #!$%@?ć, głowa siadła, nie ma, nie ma sensu zganiać na kontuzję, siadła głowa. Tak jak mogę wam powiedzieć, na ulicy jest wszystko w 100 procentach, walki zawsze do końca, wszystko zawsze wygrywam, czy teraz, czy zaraz. Wychodzę do klatki i nie wiem co się dzieje, muszę iść chyba do psychologa sportowego. Skup się #!$%@?, hehe, muszę iść do psychologa sportowego naprawić głowę, bo nie wiem co się dzieje. Presja ludzi myślę, że mnie zjada, to co uczę się na treningach, na sparingach nic nie wychodzi, nic nie wchodzi, zamykam się sam w sobie, nie ma co tutaj robić z siebie #!$%@? wie kogo. Po prostu, szczerze, muszę iść do psychologa sportowego czy normalnego psychiatry, psychologa, #!$%@? jak to się mówi, muszę iść łeb wyleczyć. Bo to co robię w klatce jest po prostu słabe w #!$%@? i się z tego wstydzę. Nie wiem dlaczego na ulicy walczę inaczej, nie wiem dlaczego w klatce walczę inaczej. Myślę, że to presja ludzi mnie zabija, ten cały hejt. Myślę, że mój każdy błąd, ludzie czytają później mnie hejtują, jedyni mi kibicują, dużo, dużo, dużo z na mnie liczy, z tobą wywiadów koleżanko nie robię, więc możesz odejść. Nie no weźcie, niech ona odejdzie stąd okej, bo ja z nią nie robie wywiadów. Głowa, głowa nie zagrała, muszę iść do psychologa, nie zganiam na kontuzję. Szacunek dla buły, szacunek dla buły. Tak jak mówię, głowa mi nie zagrała, kontuzji żadnych nie ma. Wygrał, charakternie się pokazał. Nie ma, nie, nie, nie będę zganiał na żadną wymówkę, głowa mi nie zagrała. Pół roku robię sobie przerwy, czy tam nawet rok czasu, dopóki łeb mi nie wróci, tak jak jest na ulicy. Ja muszę walczyć tak jak tam, tak walczyć w klatce. Łeb mi nie zagrał i tyle. Nie ma co robić z siebie #!$%@? wie kogo, nie zagrało i tyle. Wrócę, wrócę dopiero wtedy kiedy będzie czas, czy za pół roku czy za rok, #!$%@?ć te pieniądze, nie będę robił więcej wstydu.

#famemma
Niss - Nie ma co #!$%@?ć, głowa siadła, nie ma, nie ma sensu zganiać na kontuzję, sia...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-30 113936

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Myślę, że to presja ludzi mnie zabija, ten cały hejt.


@Niss: Wcześniej gadał, że ma w dupie opinie innych. Pozytywny sutener miał racje, że to co gada penis trzeba brać na opak.
  • Odpowiedz
@Niss: Nie wiem, niewygodnie mi się siedzi, #!$%@?, zaraz wyłączam streama! Bez kitu. Musiałem przestawić mikrofon, musiałem usiąść inaczej, bo wielmożnym Państwu, #!$%@?, nigdy nic nie pasuje. Zaraz bez kitu kończę streama. Nie chce mi się streamować już... seryjnie, #!$%@? mam #!$%@?. Seryjnie mam #!$%@? po prostu... Nie mam już komfortu na tym #!$%@? streamie, #!$%@?! Przez to, że się tak spruliście, że to Wam nie pasuje, to Wam nie pasuje,
oldmuran - @Niss: Nie wiem, niewygodnie mi się siedzi, #!$%@?, zaraz wyłączam streama...

źródło: mammon

Pobierz
  • Odpowiedz