Wpis z mikrobloga

@Bittersteel na Xboxie fajnie się Gra, dobrze tylko ustaw sobie pada, miej cierpliwość i nie poddawaj się xd

Wszystko zależy nie od ciebie ale od 50 osób, które masz w teamie. Ja wczoraj w ogóle nie bawiłem się przy tym bo takie okropne mecze
@Bittersteel: jak masz niezmierzone pokłady cierpliwości to polecam, bardziej realistycznej strzelanki chyba nie ma. Odradzasz się w opór daleko, biegniesz 10 minut do linii frontu, wytężasz wzrok jak sowa co by zobaczyć chociaż kawałek ubrania wroga w lesie i starasz się to trafić (a, bym zapomniał - jakieś klasy snajperskie ZAWSZE są ograniczone do dwóch graczy po każdej ze stron i zawsze tych dwóch trzech graczy jak już się dorwie to
@Bittersteel koledzy wcześniej nie potrafią grać w tą grę, klucz to dobry zespół, dużo garnizonów i posterunek - miejsca gdzie możesz się respic.

Ja gram na PS5, na początku było ciężko nauczyć się strzelać na padzie ale dałem radę. Zasady gry są na początku trudne, gdy się je jednak ogarnie to wcale nie wydaje się to skomplikowane.

Największą wadą i zaleta tej gry jest jej społeczność. Grę kształtują gracze - stawiają punkty