Wpis z mikrobloga

Po pierwsze dzięki wykopki, którzy mocno naciskali i argumentowali obstawianie rekordzisty. Easy Money ;)

Po drugie ludzie bijący brawa Najmanowi, po tym jak sędzia zakończył pojedynek po trzecim przerwaniu walki bo bił w tył głowy. Ci sami ludzie gwiżdżą na Natana. Tu nie ma co komentować, ręce same opadają.

Po trzecie Denis i drugi Denis. Natan to jest karma która do Was wróciła. Wiecie na czym polega mądrość człowieka? Na tym że jak czegoś nie rozumie to otacza się mądrymi ludźmi. Denis Labryga mówiący w wywiadzie o kupowaniu PPV, i o wzorze jaki Natan pokazuje... ludzie przecież to przechodzi ludzkie pojęcie xD

Po czwarte Bu. Bojkotowałem gale z jego udziałem, bo uważałem że taka osoba to dla mnie za dużo. Czarę goryczy przelała akcja z trybsonem na konferencji. Natomiast od jakiegoś czasu oglądam wywiady, programy, i widzę komentarze "pozytywny sutener" i faktycznie... kolesia nie da się nie lubić. Miły, sympatyczny, bez napinki, nie przenosi tego świata do <tego> świata. I otacza się mądrymi ludźmi co widać jak zrozumiał kreacje Natana (i to miałem na myśli w punkcie trzecim) a przede wszystkim - bawi się tym. Myślę że jesteś potrzebny, i jak dalej będziesz się tak dobrze prezentować i przenosić dobre wartości to powinieneś dostać rozgrzeszenie :)

Po piąte - Natan. Postać. Kreacja. Freak roku 2023. Kto szybciej zrozumie #gre, ten szybciej będzie oświecony. Każdy kto wszedł do tego świata, łamał bariery. Najman bo każdy chciał oglądać porażki, Kasjo bo każdy chciał widzieć tyranie i orke w ringu, Ferrari bo dawał show i prawdopodobieństwo nokautu, a Natan wyśmiewając wszystkie "prawilne" zasady świata kryminalnego przenoszone do świata dzieci z tik-toka wszedł na najwyższy poziom łamania tych barier. To co dziś zrobił, na zawsze będzie już legendarne.

Wybitna osobowość Freak Fightów, prawdziwy freak.

Dla nas świetna wiadomość, że Amadi spadł z tronu i rywalizacja o króla FF dla nas będzie tylko i wyłącznie plusem.

Kończymy ten rok na grubo. Poprzeczka wejścia w 2024 jest dla mnie niewyobrażalna. Nie wiem co ktoś musiałby zrobić żeby zrobić takie spustoszenie.

W przyszłym roku życzę sobie i Wam zestawień w następujących układach:

- Natan / Ferrari / Baxton / Najman / Kasjo / Muran / Bomba / Magical

Po prostu dobierzcie się w pary, i dawajcie show na które zasługujemy.

No i jeszcze na koniec Fabijanski - mordo, ogarnij się, Ty tu jesteś potrzebny. Bitka to dodatek do gali, a Ty dajesz show pierwsza klasa.

Ogarnij jeszcze glowe, albo wymysl sobie jakas formule i ciagnij ten wozek dalej!

#famemma
  • 4
@kerri: 200 i dorzuciłem hipokrytkę. Ale prawie zawał na jej walce miałem xD Ten rekordzista niezły kocur trzeba go śledzić dużo namiesza.
@RafDan: Ja dalem tylko za 35 zł bo stwierdziłem, że nie chcę się w to bawić na większe pieniądze.
Postawilem właśnie na Rekordziste bo miał dużo amatorskich walk w boksie a Szuli ma kiepską stójkę.
Schreider bo była prawie 10kg cięższa, wyższa i sporo młodsza (też się zacząłem obawiać podczas walki xD)
Oraz Siwego bo to zawodowy bokser, 20kg cięższy, nigdy nie przegrał a Vasyl to bardzo dobry, ale nadal to