Wpis z mikrobloga

@presburger: nie wiem ale się domyślam że jest mała czcionka i regulamin z takimi ograniczeniami że zrobi się z tego 10%, nie wspominając już o tym że marże też mają kosmiczne
  • Odpowiedz
@presburger ściągają ludzi do sklepów. Nie każdy skorzysta. Ludzie widzą ze inni mają dużo to też chcą więcej kupić. Nie na wszystkich ale podobno działa. I tak im się zwróci. Może też chodzić o sprawy podatkowe. Często jest tak że te bonusy do wykorzystania mają warunki. Trzeba przyjść określonego dnia i coś kupić. Przy okazji kupisz coś więcej. Przyjdziesz do tego sklepu a nie innego. Gdyby się nie opłacało to by nie
  • Odpowiedz
@presburger cześć osób wyda dużo a ja nie wydam nic bo mam za daleko i nie bawię się w handel. W biedronce zrobiłem babci zapasy ciastek 2+2. Potem już nie byłem w sklepach. Obecnie mamy trochę martwy sezon jeżeli chodzi o spożywcze. Może przekąski i alkohol na sylwestra. Miałem dzisiaj kupić trochę części elektrycznych ale nawet nie było gdzie samochodu postawić. Jeżeli teraz ktis robi zakupy to duże żeby zrobić imprezę. Każdy
  • Odpowiedz