Wpis z mikrobloga

Wykopki potrzebuje tipów jeśli chodzi o telefon dla seniorki. Babcia aktualnie posiada jakiś telefon kruger&matz od roku i niby wszystko fajnie duże literki, duża klawiatura, ale system działa tragicznie (tnie się), mało intuicyjne wszystko, ale to byłoby do wytrzymania gdyby nie fatalna jakoś audio. Babcia wszystko słyszy dobrze, ale odbiorca słyszy słabo albo jest straszny pogłos (przez to, że telefon jest ustawiony na głośne to słychać siebie z opóźnieniem bo telefon nie potrafi wygłuszyć rozmówcy). No to postanowiłem babci pod choinkę kupić nową komorkę kupiłem nokie 5310 niby wszystko fajnie, ale babcia za cholery nie potrafi obsługiwać tego dzyndzla którym się porusza w systemie. Komórkę oddałem i uznałem, że kupie jej telefon z klapką (odchodzi nauka blokowania i odblokowywania telefonu) widziałem w media expert alcatela wszystko fajnie, ale ma małą czcionkę i nie da się jej powiększyć w systemie. Jestem w całkowitej kropce jeśli chodzi o wybór. Ktoś kupował coś swoim seniorkom/seniorom co
-jest zwykłym telefon
-ma duże klawisze i czcionkę
-najlepiej z klapką lub rozsuwany
-dobra jakoś dźwięku
-przejrzysty system
-do poruszania w systemie koniecznie strzałki a nie jeden przycisk
#telefony #smartfony #technologia #pytanie