Wpis z mikrobloga

Dwa gunwno konta zalozone tego samego dnia z roznica 5 min. Do tego srajace dokladnie w te same dni i nieaktywne zawsze rowniez w te same dni glownie w weekendy i swieta. Toz to musi byc zupelny przypadek i nie jest to multi xDDD. Szkalujace polskich chlopow za pieniadze Ani Lewandowskiej. Moderatorki wykopku wiadomo, ze bystroscia nie grzesza skoro dalej uwazaja, ze to nie multi. Zupelny przypadek. Dwa gunwno konta maja czelnosc pisac cos o przegrywach i ich wysmiewac podczas gdy jedna i ta sama osoba chowajaca sie za dwoma kontami sama ze soba rozmawia i udaje, ze jest ich dwoje xDDD To jest dopiero wyzszy lewel bycia spierdoksem i przegrywem do ktorego uwazajace sie za przegrywow wykopki nie maja nawet podjazdu xDDD

kamil-tika - Dwa gunwno konta zalozone tego samego dnia z roznica 5 min. Do tego sraj...

źródło: Screenshot 2023-12-28 22-27-31

Pobierz
  • 26
@kamil-tika mnie to najbardziej zastanawia konto jednego różowego paska który ma wpisane że od 13 lat na wykopie i generuje taki ruch że nie wiem kiedy ona śpi. Im dłużej tu siedzę tym bardziej myślę że wiele różowych kont to boty tylko po to by generować ruch na przegrywach