Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy przy wyborze nowego zapachu na zimę.
Mniej więcej kojarzę klimat każdego z nich ale nie wiem jak u nich z parametrami a są one dla mnie ważne.
Fajnie jak poza głosem zostawicie jakieś uzasadnienie w komentarzu, będę bardzo wdzięczny.
Gdzie dostanę 100 ml w dobrej cenie?, Może są aktualnie jakieś promki na te zapachy?
Z góry dziękuję za pomoc, każdy głos i komentarz. Wszystkiego dobrego w nowym roku! :)

#perfumy

Który najlepszy zapach + parametry?

  • Givenchy Gentleman EDP 23.1% (15)
  • Givenchy Gentleman Réserve Privée 43.1% (28)
  • Azzaro The Most Wanted Parfum 23.1% (15)
  • Azzaro The Most Wanted 10.8% (7)

Oddanych głosów: 65

  • 7
@Azure: mam oba, EDP mam wypust z 2021, więc nie mam porównania do obecnych, ale na mnie wyjątkowo parametry ma atomowe, projektuje 12h+. Prive trochę gorzej ok. 6h. Możesz polować na fajne ceny na tester EDP, bo po krótkim otwarciu jest nie do odróżnienia od Prive, o ile go nie zapsuli za bardzo.

Co do Azzaro, jak dla mnie The Most Wanted to jest sztos. Fajny karmelowy słodziak w stylu Armani
@pepedros: Oooo dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. :) Reserve Prive, mogę mieć za około 230-250 zł 100 ml nie tester, a EDP z tego co widzę najtaniej Tester 330 zł i teraz pytanie czy warto dokładać tyle. Co do Azzaro to pomyślę i też pewnie wezmę któryś z nich jak wpadnie jakaś dobra promka. Wszystkiego dobrego w nowym roku!
EDP z tego co widzę najtaniej Tester 330


@Azure: https://perfumehub.pl/givenchy-gentleman-givenchy-woda-perfumowana-dla-mezczyzn-100-ml-tester

Niektóre sklepy pozwalają na zwroty jak zapach nie podejdzie, możesz sprawdzić sobie czy sklep, gdzie masz najtaniej to uwzględnia. Na pewno w Notino można.

Ciężko mi powiedzieć, czy warto dopłacać, bo nie znam obecnych wypustów EDP. Tu pewnie musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ma obie wersje w miarę świeże.
@pepedros: mam Gentlemana EDP z początku 2019 i w porównaniu z Privee jest o wiele mocniejszy. Privee się ładnie zapowiada ale szybko ze mnie znika, chociaż dam mu jeszcze szansę bo ostatnio coś węch świruje przez infekcje i inne covidy..