Wpis z mikrobloga

Tak jak ostrzegałem, kolejne znalezisko z udziałem Hołowni spadło z rowerka. Tym razem spadło info, że usunął na swoim profilu niesławne zdjęcie z imigrantami. Nie wiadomo co moderator uznał za informację nieprawdziwą, to że usunął, czy to, że wdarli się oni na nasz teren w sposób nielegalny.
Ale sama Fundacja Ocalenie napisała, że były tam osoby, które przekroczyły granicę w sposób "nieuregulowany".

Znalezisko o tym, że Hołownia wrzucił sobie takie zdjęcie też spadło z rowerka. OP tutaj znając zachowanie moderacji wrzucił tylko zdjęcie z tytułem: "Zobaczcie kogo na Wigilię zaprosił nowy Marszałek Sejmu". Ale to też nie uchroniło go przed banem, bo moderator wymyślił sobie tutaj chochoła i zdjął znalezisko.

Znalezisko o tym, że poseł z ugrupowania Hołowni, to Ukrainiec który wzywał do milczenia na temat Wołynia, też spadło z rowerka. Tym razem moderator uznał, że źródło jest niewiarygodne xD

Na mirko z kolei mamy pompowanie wpisów o "Gigachadzie", tak że w niektórych przypadkach się one powtarzają z tymi samymi błędami interpunkcyjnymi.

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, ile dotacji na "badania rozwojowe" otrzyma ten portal od nowego rządu?

#polityka #bekazlewactwa
dom_perignon - Tak jak ostrzegałem, kolejne znalezisko z udziałem Hołowni spadło z ro...

źródło: hologg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Moderacja ostatnio więcej cenzuruje, również informacje o protestach na granicy.
Znalezisko o polaku, który uciekł przed Ukraińcami ze swoją rodziną w aucie zostało chyba oznaczone +18, a aktualizacje do sprawy jako duplikaty.
Wcześniejszy rząd był średni w internety, teraz pewnie więcej kasy sypną jak na tym portalu nie ma żadnych standardów moderowania treści.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: ciekawa sprawa - jakis czas temu fajnopolacy chwalili sie, ze na mirko wszyscy klekaja przed panem tuskiem, a na glownej to prawica i faszysci bo nie klekaja xD Pisalem, ze tylko na jednej z tych czesci serwisu mozna latwo cenzurowac i blokowac innych uzytkownikow - no to widac okazuje sie, ze mialem racje i ktos zauwazyl niedopatrzenie
  • Odpowiedz