Wpis z mikrobloga

Czy tylko u mnie wystepują jakieś dziwne problemy z pamięcią na windows 11?, A to gra się nei chce odpalić bo pamięci za mało(16 GB), a to nagle chrome nei chce odpalić karty youtuba z tego samego powodu. No dziwne jest to dosyć, zrobię jeszcze memtest, bo być może te kości są zepsute jakoś fabrycznie, ale też po komputerze ojca widze, że też miewa inne ale nadal problemy z tym systemem. Może microsoft doszedł do punktu jakości ze wczesnego XP czy windowsów dosowych, które się po prostu #!$%@?ły codziennie.
#windows11 #windows
  • 5
@Rihs: mam podobnie, dodatkowo poszło kilka blue screenów. Dodatkowo zepsuł się Windows update i nie instaluje żadnej aktualizacji. Memtest poprawny.
via Wykop
  • 0
@adios: Nom, ten system jest #!$%@?, a tkai zepsuty system że mi niektóre programy nie działały i nie dało się zaktualizować windowsa, pomogło przeinstalowanie... Al to bło na windows 10.
@Rihs wkurza mnie to niesamowicie bo jednocześnie korzystam z MacBooka i PCta i Windows strasznie jakościowo zjechał a preferuję go ponad MacOSa.
@adios: jak nie robią się updaty to znaczy, że w systemie jest coś #!$%@?.

@Rihs: Równie dobrze może być to związane z plikiem wymiany i problemami z dyskiem.