Wpis z mikrobloga

  • 1
@Opiochoinka
Samodzielna apka do latania, a nie pcvr to jedynie polecić moge glider sim. Z tym, że nie jest idealna, jest mocno rzygogenna jak przesadzisz z akrobacja, ale nic lepszego nie znalazłem. (ocenilbymbym ja 6/10). Ma sporo zwolenników, bo na rynku tego typu gier cisza...
Pcvr jak masz mocnego kompa to zostaje Microsoft flight simulator.
Do wyścigów to astetto corsa. Vr + kierownica.

Jak się zdecydujesz na glider sim to łap
  • Odpowiedz
@Opiochoinka: jak masz mocnego kompa to wszystkie gry na PC- squadrons, msfs, jak nie masz mocnego kompa to opcja grania w chmurze (koszt rzędu 20 dolców miesięcznie). Imo takie gry nie wykorzystują możliwości bo nie masz za bardzo głębi (skoro wszystko jest daleko nie ma efektu 3d, oprócz rąk/przyrządów w statku).
Z symulacji latania masz jeszcze iron man ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Raffael: Dzieki.

Jeszcze mam pytanie czy sa jakies paski 3rd party z ktorymi bede w stanie uzywac sluchawki Momentum 4 lub Sony Xm4?

I orientujesz sie jak to jest z video? W sensie czy no film pod SteamVR zadziala na Quest 3 i vice versa?
Bo filmy widze sa do pobrania pod rozne urzadzenia w roznych formatach.
  • Odpowiedz
@Opiochoinka: Żeby filmy z komputera zadziałały na goglach potrzeba użyć odtwarzacza takiego jak SkyboxVR czy Bigscreen. Oprócz tego masz wbudowaną aplikację OculusTV która pozwala na oglądanie m.in. materiałów VR/360 z Youtube (i nie tylko).

Co do pasków to ciężko powiedzieć niestety, ja używam słuchawek Koss KSC75 i pasują do praktycznie wszystkich. Najlepiej używać słuchawek przewodowych bo bluetooth w Quest ma sporego laga (bo gogle nie maja osobnego chipu BT).
  • Odpowiedz
@Opiochoinka i tak informacyjnie, nie wiem jakie masz podejście do piractwa ale praktycznie wszystkie gry ze sklepu Meta/Oculus można sobie wgrać na gogle bez konsekwencji w banalny sposób.
  • Odpowiedz
@Raffael: Ogólnie wszystko mi na Rookie działa ale np Arizona 2 albo Saints and Sinners 2 wywalają błędy przy instalacji. Nie wiem dlaczego wszystko inne śmiga, a to nie. Masz może kolego pomysły? Installation failed, a reinstall nie nie daje.
  • Odpowiedz