Wpis z mikrobloga

Dla mnie BU i skruszony kryminalista Denis Załęcki we frekach to jednak troche za mało .
Moze ten wariat z KSW Chmielewski by wniósł coś nowego. Ma fajna biografie pasuje do #cloutmma

Chmielewski należał do grupy Krzysztofa M ps. "Bajbus" wchodzącej w skład grupy mokotowskiej. Jako gangster przybrał pseudonim "Antek". Zaangażowany był w napady, rozboje, morderstwa. W sierpniu 2005 r. brał udział w napadzie na dom Kazimierza B. w Puławach, bogatego handlarza walut. Razem z pięcioma innymi przestępcami dokonał rozboju, osobiście krępując gospodarza domu. Przyczynił się tym samym do jego zgonu na miejscu. W trakcie napadu skrępował również 93-letnią matkę Kazimierza B

ale by to było combo Załecki vs Chmielewski

#famemma #cloutmma #primemma #ksw #freakfight #kanalsportowy #mmavip #najman
AH24N2 - Dla mnie BU i  skruszony kryminalista Denis Załęcki we frekach to jednak tro...
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@AH24N2 totalnie bez sensu zestawiać go z załeckim, przecież Denis by się go zwyczajnie bał i byłoby zero tarcia. Lepiej dać go z bu
  • Odpowiedz
@AH24N2: czytałem chyba kiedyś o tym Chmielewskim kilkanascie lat temu w "kulturystycznych" gazetkach, był tam przedstawiany raczej jako sportowy autorytet, a okazuje się, że to zwykły śmietnik jest
  • Odpowiedz