Wpis z mikrobloga

@badreligion66: bo oskarek dostał czerwoną książeczkę z szablonami do wpisów na X, ale zapomnieli że od pewnego czasu mozna dodawać te informacje kontekstowe, które demaskują kłamstwa pisaków.
  • Odpowiedz
@badreligion66: oskarek skur*ysyn już od małego perfidnie zaczyna kłamać. Najgorszy sort 'polityka' skoro już od tak młodego wieku zaczyna manipulować. Mówi się, że władza demoralizuje, więc pełen pogardy okazuję odrobinę zrozumienia zdemoralizowanym politykom, którzy stosują manipulację, ale oskarek nie zdążył się zdemoralizować, nie zaznał władzy, a już kłamie w żywe oczy.
  • Odpowiedz
  • 2
@badreligion66 Gdybyście #!$%@? oddali wladzę od razu, a nie czekali najdłużej jak się da to byłoby o czym rozmawiać, a tak kwestie budżetowe i roczne są zgodne z tym co zaplanowaliście.
  • Odpowiedz
Ta opcja dodania info kontekstowego to chyba najpiękniejsza rzecz, jaką mogli zrobić twórcy X’a. Tacy pisowcy to sami z siebie debili robią, bez komentowania ich wpisów xD


@laress: zwlaszcza, jak moga tam naklamac fajnopolackie trolle xD
  • Odpowiedz
@badreligion66: ja tylko przypomnę że na przestrzeni ostatnich 8 lat kukiz rozmawiał z Kaczyńskim dwukrotnie o dobrowolnym zusie dla samozatrudnionych i nic z tym nie zrobili.

@stan-tookie-1 Dokładnie tak jest. Tylko ten preferencyjny, mały zus plus dla początkujących jest obliczany z minimalnej krajowej.

Ogólnie temat tego dobrowolnego zusu jest dla mnie mocno wazny, bo chcę założyć małe sklepiki internetowe i swoją małą pracownię/manufakturę od lat i kurde przy płaceniu ryczałtowanego zusu
  • Odpowiedz