Wpis z mikrobloga

Po rozmowie z kolegą że mam bardzo cięzki czas w życiu, problemy ze snem, dał mi tabletkę xanaxu po której sie rozluźniłem wreszcie i zasnąłem. Hydroksyzyna nie działa na mnie, zolpidem czy inny stilnox też nie działa na sen. Gdy dzisiaj poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu to powiedział że mi nie zapisze tego leku xanax bo nie może i przepisał mi "trittico CR" i teraz wyczytałem że ten lek działa dopiero po upływie 2 tygodni lub może więcej... Pytanie dlaczego nie mogł mi lekarz przepisać czegoś co działa natychmiastowo? To bez sensu, ja potrzebuję się poczuć lepiej natychmiast a nie za 3 tygodnie. Zaznaczam że nie leczyłem sie nigdy na stany lękowe, depresję itp #xanax #depresja #benzodiazepiny
  • 7
  • Odpowiedz
@Okuratny_Krk: trittico od razu zadziała na sen. Terapeutycznie to dwa tygodnie. Jeszcze zależy od dawki. Xanaxu nie może, bo to uzależnia i raczej to psychiatra przepisuje.
  • Odpowiedz
@Okuratny_Krk: xanax jest mocno uzależniający, nie zaczynaj od takiego kalibru, tritico cr jest bardzo dobre na sen, działanie jest w ciągu kilku h 1do 2, efekt terapeutyczny to ok. 2 tygodnie
  • Odpowiedz