Wpis z mikrobloga

Czy jak jadę osobówką i niezbyt lubię to robić bo jazda po mieście i te wszystkie ronda mnie odstraszają to warto zrobić ce w celach zarobkowych czy wtedy to będzie dla mnie męczarnia? Miał ktoś tak, że jazda osobówką be a tirem już gites? #zycietruckera #bekaztransa
  • 17
  • Odpowiedz
@koczek213: ronda u nas to tragedia, granitowe kraweżniki, raz w nowym targu na nowo budowanym rondzie robotnicy układali te krawezniki a ja maksymalnie wyciagniety pod ich znaki im go zgarnałem xD, poza tym znaki kierunkowe na miasto nie są na środku ronda tylko na zjazdach wiec musisz do 0 sie zatrzymywać jeżeli nie chcesz wymusic
  • Odpowiedz
zrób sobie parę tras busem to zobaczysz z czym to się je, sama kwestia gabarytów to tylko kwestia przyzwyczajenia, w dużym masz jeszcze tacho które trochę pomaga troche przeszkadza


@ponurytraktorzysta: bus a dobra Scania i porządne dopasowane fotele, ACC, lepsza widoczność, dobre łóżko, to zupełna inna liga na plus większego,

W busach zazwyczaj są bazowe wyposażenia bez podłokietników nawet, xddd
  • Odpowiedz
czemu jest dużo stresu? czym?


@Hugmi: Srogie mandaty, zakazy, kontrole, brak parkingów, wiadukty, mnustwo nieznanego i nieprzywidywalnego, zła pogoda, tachograf i ograniczony czas, duży ruch drogowy, ciągła uwaga, zmęczenie psychiczne, różne przepisy w różnych krajach, nie wszędzie dogadasz się po angielsku, każda firma, port, przejście graniczne, droga, opłaty drogowe to różne procedury, gabaryty auta.
Jest więcej drobnych rzeczy ale te wystarczą.

Kierowcy jeżdżący po całej Europie nie mają lekko. Zarobki kuszą
  • Odpowiedz
@koczek213 ja tak mam. Ciężarówką lubię a osobówką jak muszę to jadę. Denerwuje mnie to że nisko siedzę i czuję się osaczony. ¯_(ツ)_/¯ nie mówię że u ciebie tak będzie, musisz spróbować
  • Odpowiedz