Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przecież to ideał


@programista15cm: @MikTwojStaryZnik ja też tak uważam, ale być może będziemy mieć okazję przeczytania odmiennej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę, piszesz tak jakbyś nie widział nigdy na mirko komentarzy pod laskami 8, 9, 10/10 "taka raczej średnia, tyłek spoko ale twarz bez proporcji, nos przekrzywiony, męskie ramiona" itp
@NieBendePrasowac: uda do miażdżenia melonów... i bardzo dobrze, a sylwetka też okej, mi się podoba. różne są gusta niektórzy lubią całkiem filigranowe, a inni jak jest za co złapać, jedni lubią duże cyce a inni tyłek
@helsing1: dla mnie taka laska z widocznym umięsnieniem jak tutaj to ideał.

Nie pamiętam nicku, ale czytalem ostatnio kilka komentarzy jakiegoś "specjalisty" od blackpillu, który robił analizę geometryczną i genetyczną ciała na podstawie zdjęcia. Jak ktoś się z nim nie zgodził to zarzucił że ma slaby gust, dostał trochę plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NieBendePrasowac: w sumie każdy może zrobić sobie analizę i uzasadnić dlaczego akurat babka w jego guście jest najlepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) , słyszałem kilka teorii, jedne mówią że jesteśmy przyciągani do ludzi o podobnej aparycji i budowie, zaś inne że do przeciwieństw i bądź tu mądry może się to zmienia z wiekiem, nie ma jedynego słusznego typu