Wpis z mikrobloga

@mor3nko: wystarczyło zasponsorować rekomendację (o czym informowano oficjalnie, że taka inwestycja zwraca się) i puchnie. Tym z pociągu gratuluje. Spekulacja jedna z tych mało spotykanych bo oficjalna :D
@mor3nko: To jest fakt. Przecież East Value Research informowało o tym kto zapłacił i dodali info, ze przecież to wspaniała inwestycja taka płatna rekomendacja wiec gdzie tu teza?
@widmo82: to że ktoś zapłacił za rekomendacje nie jest jednoznaczne z tym że spółka rośnie z tego powodu
Równie dobrze można przyjąć bezpodstawna narrację że ktoś zapłacił za rekomendacje tylko żeby straszyć że to jest podbitka pod zwałe a chce zebrać akcje z rynku
Nikt nas z nie zna motywów tak naprawdę więc można te historie włożyć między bajki

Fakt jest taki że spółka jest warta więcej niż kosztuje obecnie tyle
to że ktoś zapłacił za rekomendacje nie jest jednoznaczne z tym że spółka rośnie z tego powodu


@Potezny_PiSowski_Inwestor: a gdyby tak narysować datę rekomendacji na wykresie to czy ona nie jest zbieżna z początkiem jeszcze dynamiczniejszych wzrostów? Początkowe wybicie to też pewnie przypadek a nie skup akcji zainteresowanych, ktorzy wiedzieli o powstającej rekomendacji :>
@widmo82 nie bede sie rozpisywal wiec z mojej perpsketywy to w skrocie wyglada tak:
- temat zamawianej wyceny pojawil sie juz w pazdzierniku, kurs na ta akcje ledwo "dygnal"
- analizy rzeczowe i finansowe na innej grupie wskazywaly na turbo niedowartosciowana wycene i bardzo mocne perspektywy zarobkowe z umiarkowanym ryzykiem
- na podstawie tych analiz osobiscie skupuje od lipca ale bardziej ogarnieci zbierali od 1 kwartalu tego roku
- dobre sygnaly byly
@widmo82: pokaż mi dowody na tą tezę, Jesteś w stanie mi pokazać jednoznaczne dowody że tak się stało ?

A co jeśli po nowym roku okaże się że jednak ktoś wiedział że pieniądze z KOP w końcu dostanie KGN i wpadnie im 1mld za renowacje bloków ?

Nikt. Nas nie ma dowodów wszystko to przypuszczenia i można pisać jakie się chce scenariusze, liczą się dane i realna sytuacja spółki a nie
pokaż mi dowody na tą tezę, Jesteś w stanie mi pokazać jednoznaczne dowody że tak się stało ?


@Potezny_PiSowski_Inwestor: z całym szacunkiem, ale o czym ty piszesz? Pytasz czy ktoś sie przyznał, ze to było opłacone reko? przecież nawet padła kwota takiej rekomendacji.
pytam o to czemu ktoś opłacił ta rekomendacje


@Potezny_PiSowski_Inwestor:

opłacona po to żeby podbić kurs


@Potezny_PiSowski_Inwestor:

Odpowiadasz sobie sam na zadawane pytanie. Dobre :D
I żeby było jasne, nie śmieje się z akcjonariuszy, którzy kupili bo widza potencjał tylko z tych co wskakują do pociągu i ślepo wierzą w rekomendacje

za każda jedna rekomendacje się płaci

Co innego jak rekomendacje wydaje się w ramach Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego, wewnętrzna domu