Wpis z mikrobloga

@YellBe: na yt jest kilka wywiadów z Robertem Rutkowskim, coś tam wie o uzależnieniach i ładnie rozłożył ten kult pijaństwa w Polsce w rozmowie z Jankiem Śpiewakiem. Był jeszcze u Przemka Górczyka, w Kanale Sportowym i gdzieś tam jeszcze więc jest na jutubie 7+ godzin do przesłuchania jak tłumaczy takie rzeczy. A i zrób sobie takie lekko przyjarane tosty rano, jak będą zwęglone to to pobudzi wątrobe do działania
@Pandillero: Dzieki za tipa na pewno skorzystam, właśnie kult pijaństwa w Polsce to jest coś czego do dziś nie kumam, na codzien nie pije za dużo, ale co przychodzą święta to kończy się tak samo, z jednej strony powinienem się cieszyć że mam do kogo pojechać, ale w tym kraju jak nie napijesz się przy stole to patrzą na Ciebie jak na trędowatego ;-;
@YellBe: u mnie jest taka patologia, że jak miałem 16-18 i rodzina widziała, że nie tykam alkoholu to już stracili nadzieję, że będę go kiedykolwiek pił i nawet teraz mając 22 lata nawet im do głowy nie przyjdzie żeby postawić na stole kieliszek dla mnie.