Wpis z mikrobloga

Zabłądziłem w internecie i znalazłem się na jakiejś grupie próbuje doradzać jak bronić się przed elektromagnetycznym smogiem, i w jednym poście było pytanie, jak odizolować dom od promieniowania elektromagnetycznego. Więc odpisałem ale nie wiem czy dobrze.
"Jeżeli chcesz swoje mieszkanie odizolować od fal elektromagnetycznych, to po pierwsze musisz pozbyć się z niego wszystkich urządzeń elektrycznych, które generują promieniowanie elektromagnetyczne, a jeżeli chodzi i zewnętrzne fale elektromagnetyczne to po pierwsze zbuduj klatkę faradaya która odizoluje twoje domostwo od fal radiowych i mikrofalowych, kolejne częstotliwości fal elektro magnetycznych czyli od podczerwieni do ultra fioletu, jakaś kopuła blokująca promienie słoneczne, natomiast blokada promie i alfa, beta i gamma, wystarczy ołowiana kopuła o grubości minimum 10 cm. I możesz spać spokojnie odizolowany od promieniowania elektromagnetycznego."
#foliarze #heheszki .
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gorzki99 uświadomiłem mi teraz że źle się wyraziłem pisząc o spektrum fal od podczerwieni do ulatra fioletu, nie napisałem światło widzialne, więc ktoś miał pomyśleć że to światło nie jest falą elektromagnetyczna, muszę wrócić w niezbadane zakamarki internetu i uświadomić moich czytelników, że światło widzialne teraz jest złe. Dziękuję ci bardzo za konstruktywną krytykę i pozdrawiam cię Mirku.
  • Odpowiedz
@Bogdan1986: Rowniez pozdrawiam i zapewniam ze nie bylo mowy o krytyce. Conajwyzej zauwazylem pewne niedopatrzenie :)
Wracaj i uswiadamiaj ze jak beda siedziec w oswietlonym pomieszczeniu to zgina od fal elektromagnetycznych :P
  • Odpowiedz