Wpis z mikrobloga

W lutym mam egzaminy eksternistyczne z informatyki. Z programów jestem kompletną pałą. Nigdy nie miałam pracy w której musiałam ich używac, a styczność z nimi na lekcjach miałam z 12 lat temu.
Windows:
MS Office, Open office, Libre Office
Co najłatwiejsze? Żadnych odpowiedzi, że wszystkie.

#informatyka #szkola #licbaza
  • 11
  • Odpowiedz
@Ana77 to zależy w czym ci się będzie wygodniej pracować. Do office raczej jest wiecej poradników to i szybciej znajdziesz pomoc, OpenOffice chyba ma już dawno porzucone wsparcie, więc tego nawet nie ma co brać pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Ana77: Jak piszą pozostali komentujący OpenOffice odrzuć, bo to zamknięty projekt - nie będzie już rozwijany. "Trudność" jest w przypadku pozostałych pakietów praktycznie identyczna i te same rzeczy da się za ich pomocą zrobić. Kwestią doświadczenia i chęci jest biegła znajomość bardziej zaawansowanej funkcjonalności. W domu mam LibreOffice, w pracy Microsoft Office i praca raz w tym raz w tym też nie stanowi problemu. Poćwicz na tym, co aktualnie masz
  • Odpowiedz
@Ana77: Powodzenia, ja piszę 6 (mam nadzieję, że ostatnich przedmiotów) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że wcześniej nie zauważyłem tego postu, bo był darmowy kurs MS office na necie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz