Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Normictwo ma tak głupi tok myślenia, że aż mnie skręca w środku. Podam przykład te bydlaki ciągle mówią, że #przegryw to wina faceta a państwo powinno rozdawać mieszkania za darmo bo normalny człowiek nigdy sobie takiego nie kupi. To teraz wam przedstawiam prostą matematykę. Mieszkanie w Warszafffce kosztuje 400k a normik dostaje 3000 zł wypłaty. Jeśli będzie mieszkał z rodzicami i odkładał to w przeciągu roku ma 36000 zł. Mało? Mało ale jak widzicie ROBI postępy z każdym miesiącem jest coraz bliżej uzbierania odpowiedniej kwoty niech nawet cena mieszkania wzrasta o 5k co roku to i tak w pewnym momencie swojego życia on te pieniądze po prostu uzbiera i je sobie kupi. A co ma zrobić taki #przegryw ? Nie ważne ile razy próbuje, do ilu dziewczyn zagada to i tak stoi w miejscu. Wyobraź sobie normiku, że chodzisz do pracy i dostajesz 0 zł a cena mieszkania wzrasta co roku o 5k. Wy oskarki przynajmniej macie SZANSE na zarobienie i każda praca zbliża was do tego celu natomiast MY nie ważne ile razy spróbujemy, ile nie wydamy na fryzjera, ubrania, samochody, terapię to i tak STOIMY W MIEJSCU. Oskarek może wysłać głupiego lotka i jak wygra to sobie kupi nawet takie 3 mieszkania (mało prawdopodobne jednak MA TAKA MOŻLIWOŚĆ) to teraz pytanie do oskarków pokażcie mi totolotka gdzie jak skreślę 6 cyfr prawidłowo to dostanę ślub z dziewicą modelka szarą myszką 10/10. Widać różnice? Jak masz mordę i dziewczynę to do wszystkiego innego na pewnym etapie swojego życia dojdziesz a jak jesteś #przegryw to nikt Ci żadnej szansy nie da. Tfu na śmierdzących oskich którzy mają wsparcie, miłość, partnerkę i są tak leniwii, że nawet nie chce im się szukać dodatkowej pracy na weekendy po 10h żeby sobie odłożyć na mieszkanie. Ja bym wpadł w euforię gdybym mógł poświęcać 8h dziennie na tindera i po 10 latach miał gwarancję partnerki. Nie doceniacie tego jak macie łatwo w życiu. Nie pozdrawiam
#blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@tyrytyty: chyba że ci się nie chce nic robić i pluć na tych co wykorzystują każda okazję. Lepiej się nawciągać dragów i patrzeć w jedno miejsce. To nie jest właśnie łatwe życie?
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @PanHaroldHe
Niech będzie i 900k każda złotówka przybliża Cie do tej kwoty natomiast nie ważne jak dobrze dopasujesz pasek do spodni i na ile terapii nie pójdziesz to i tak będziesz ghostowany.

Gdybym miał wybrać 1 rzecz na start w moim życiu tj mieszkanie w Warszawie lub żona to wybrałbym żonę bo na mieszkanie zawsze możemy zapracować a jak masz mieszkanie to żony możesz już nie znaleźć.
@mirko_anonim: ale Ty serio myślisz, że jak zarabiasz 3000 zł i nawet mieszkasz z kimś, to będziesz w stanie odłożyć 36 000 zł w ciągu roku, bez innych dodatkowych dochodów? To to jest życie, czy wegetacja? Masz samochód, czy benzynę, albo bilety miesięczne też Ci rodzice opłacają? Zakupów też nie robisz? Nie masz żadnych potrzeb? xD

W wieku 18 lat, jak się uczyłem i pracowałem, to zarabiałem ~5-6k miesięcznie w małym