Wpis z mikrobloga

@Dlugi_1111: teraz jak googlałam tą jego ex to widziałam komentarze, że Kuba 1. jest właścicielem knajpy na rynku i 2. jest managerem 5 różnych knajp. Tak czy siak, raczej dobrze mu się powodzi. Ja sama mogłabym płacić ali na 3 dzieci bez wielkiego uszczerbku na wypłacie, a nawet nie mam własnej firmy. Wiele osób spoko zarabia.
  • Odpowiedz
  • 1
@jedna_odpowiedz średnio alimenty na 1 dziecko to 1000 złotych. W wielu przypadkach sąd uznaje też wysokość zarobków więc jak ma knajpę to pewnie więcej płaci.
Płacić alimenty na 1 dziecko to spoko ale na 3 i pewnie niedługo 4 to jest głowa mała. Nie każdy jest programista15k
  • Odpowiedz
Zobacz sobie ole wynoszą średnie alimenty w Polsce... 500zł.=Choć mi dzisiaj jedna panna/pani pisała o jakiś pińcet, ale jest tak jak piszesz, tu wkleję oryginał. Średnia w granicach tego co napisałeś jest obecnie zasądzana, a nawet powyżej, nie sprzed 15 czy 20 lat, bo są takie przypadki, że ktoś sobie płaci 300 zeta od 18 lat np. na dziecko, bo matka, dziecko nie walczyły o up. Lub jest takie dogadanie, 300 na
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: Widać, że dzieciak jeszcze z ciebie i życia dorosłego nie znasz. 3 tys na dzieci to kosmos? A myślisz, że ile kosztuje utrzymanie dzieci, które mieszkają z tobą? Płacąc alimenty i żyjąc osobno masz chociaż czas, żeby na to wszystko zarabiać + miec jakieś życie prywatne, a masa osób jest w takiej sytuacji, że zarówno wychowuje dzieci (czyli pracę ma ograniczoną godzinami przedszkola/szkoły/zajęć dod. dzieci) i jeszcze je samodzielnie utrzymuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sylwiusz89 parę osób które znam płaci 1000. Jeden chyba 2000 ale dobrowolnie. Kwestia dogadania się z rodzicami. Według Google średnie alimenty to 800-1500. Nie mam takich problemów więc nie znam się do końca.
@jedna_odpowiedz myślisz że w gastro zarabia się miliony? Zarobki z własnej kawiarni to 10% tymbardziej, że on mieszka w Ostrowcu czy gdzieś tam, a nie w mieście wojewódzkim. Ściganie miał Ziobro poprawić i co nadal to nie działa? O
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: Mówię Ci tylko, że jeśli 3x1000 dla ojca to za dużo alimentów, to tym bardziej nie stać by go było na osobiste wychowywanie tych dzieci jako jedyny opiekun. Sprawa jest prosta - jak ktoś robi sobie radośnie trójeczkę czy czwóreczkę to znaczy, że go stać. Nie stać? Trzeba było nie robić.
A tak jeszcze w ramach dokształcania Mirków bezdzietnych - dziecko to zobowiązanie takie na 100%, bo nawet jeśli pato
  • Odpowiedz
@krolcz Teraz ma trójkę (coś w stylu 11, 9 i 4 lata), w programie mówił że ostatnia z którą miał kontakt jest w ciąży i była rozmowa na ten temat w programie - kobieta nawet kontaktowała się z bratem Pomidorowej.
A teraz Pomidorowa też jest w ciąży.
  • Odpowiedz
  • 1
@gridstream mylisz zawodników. On ma 3 z jedną panną i teraz 4 z pomidorowa. Z tą ostatnią laska nie ma dzieci. To inny kandydat pomidorowej podczas randki w 2 odcinku powiedział, że dowiedział się, że była jest w ciąży.
  • Odpowiedz
  • 1
@gridstream

ostatnia z którą miał kontakt jest w ciąży


No właśnie nie, jakby miał w drodze jeszcze jedno to by powiedział, on tylko w drodze ma to z pomidorową. Jak kontaktowała się z bratem pomidorowej nic nie było powiedziane żeby była w ciąży
  • Odpowiedz