Wpis z mikrobloga

Mieszkam w Warszawie i od 20 lat pracuje jako operator w polskiej telewizji. Mam dobrą pamięć, więc mogę śmiało stwierdzić, że nigdy nie dochodziło do takich ekscesów jak 8 lat temu. Przejęcie mediów publicznych wbrew zapisom konstytucji przez PiS było złamaniem wszelkich standardów demokratycznych i pogwałceniem wszystkich zapisów mówiących o tym że media publiczne mają być pluralistyczne i bezstronne. Sam 8 lat temu bylem symetrystą i uważałem że PiS PeO jedno zło i nie sądziłem że trzeba bronić konstytucji i demokracji przed PiSem, bo myślałem, że to by byla przesada i ale to co było wcześniej a co zaczęło się dziać 8 lat temu to niebo, a ziemia. Dlatego też większość pracowników TVP dziś stoi murem za odzyskanymi polskimi mediami publicznymi i za dziennikarzami, którzy 8 lat temu z przyczyn politycznych byli zwolnieni. Nie pozwolimy PiSowi ponownie odebrać mediów, które bronią polskich interesów w partyjne ręce i zrobić z tego drugiego ROSSIYA1
#bekazpisu #sejm #tvpis #heheszki #pdk

To jest poprawiony wpis jakiegoś dzbana od Mateckiego. Dziwne że PiS, który uważa się za tak katolicką partię zmusza swoich pracowników do pracy w święta. #polityka
oxymirek - Mieszkam w Warszawie i od 20 lat pracuje jako operator w polskiej telewizj...

źródło: temp_file7892594120984161205

Pobierz
  • 2