Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałem ale jak widzę kwik tych parszywych mord odrywanych od koryta po 8 tłustych latach rzadów PiS to na moim serduszku robi się ciepło i lekko. Nigdy bym nie podejrzewał że jako obywatel Naszej pięknej Rzeczpospolitej mogę czerpać taka radość z cudzego nieszczęścia. I nikt mi nie powie ale od 16 lat żadna partia polityczną nie wzbudziła we mnie takiej nienawiści do siebie jak PiS, nawet Lewica z tymi swoimi LGBTQWERTY. Słychać tu jeszcze jakieś pokrzykiwanie trolli z farm Mejzy ale to tylko dodaje mi otuchy że dobrze się stało. Wiadomo lepsza by była jakaś nowa jakoś w polityce i nie mówię tu o Konfederacji i jej kucach ale o czymś innym niż Tusk za premiera. Jest lepiej jak było i życzę Wam wszystkim wykopki by już nigdy więcej nie zaistniał w polskiej polityce ktoś taki jak Jarosław Kaczyński
#pis #bekazpisu #sejm #polska #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
I nikt mi nie powie ale od 16 lat żadna partia polityczną nie wzbudziła we mnie takiej nienawiści do siebie jak PiS, nawet Lewica z tymi swoimi LGBTQWERTY.


@bukem: Cierpliwości przyjacielu, cierpliwości :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 79
@sky5 a czy zgodne z obyczajami i prawem było szczucie przez 8 lat na Tuska i destabilizacja prawna sądownictwa w Polsce?
  • Odpowiedz
czy obecna próba przejęcia mediów publicznych przez rząd jest zgodna z prawem czy nie?


@sky5: w sumie to tak, bo mamy impas prawny.
  • Odpowiedz