Wpis z mikrobloga

@Krzysio_misio12: jeden rabin rabin mówi że działa, drugi mówi że nie działa, a prawda jest gdzieś po środku, bo nie wszystko jeszcze w pełni działa u każdego operatora ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przykładowo w przypadku plusa voLTE śmiga, 5G śmiga częściowo, a voWiFi wymaga nieinwazyjnego patcha z githuba.
  • Odpowiedz
@Krzysio_misio12 to pierwszy telefon, w którym musiałem zmienić launcher bo stockowy mnie wkurzał a nadal to w pełni nie wyeliminowało problemu, średnia bateria, nie zauważam tych mega turbo idealnych zdjęć, o których wszyscy recenzuja, są ok, ale moim zdaniem nie jakieś dużo lepsze od innych telefonów, na duży plus to rozmiar.
  • Odpowiedz
@Ceedzik: no nie, w plusie nie działa, dlatego wspomniałem że zależy od operatora.
W przypadku voWiFi opcje nie były widoczne, a 5G nie działa na wszystkich bandach, na których powinno.
  • Odpowiedz
to pierwszy telefon, w którym musiałem zmienić launcher bo stockowy mnie wkurzał


@Dipolarny: chłopie ty wiedziałeś w ogóle co kupujesz? XD Chyba nie skoro instalując jakieś gówno zabiłeś największą zaletę tego telefonu.
  • Odpowiedz