Wpis z mikrobloga

#budowanie #budowadomu Orientuje się ktoś w cenach budowy za m2 do stanu deweloperskiego w Wielkopolskim lub ościennym województwie w niewielkich powiatach (miasto 40 tys)? Nie wiem jaki procent budowy dam radę pokryć z oszczędności a ceny gotowych szeregowców 5-7 tys za m2 u mnie. Projekt indywidualny ale dość prosty dopiero pod koniec stycznia szczegóły a już kilka firm upatrzonych i nie wiem czego oczekiwać.120m2 parterowy ze strychem, ceramika polska, ława fundamentowa, strop panelowy co do więźby to nie wiem, stryropian czy wełna do przeliczenia koszty i zalety, blachodachówka, pompa ciepła i podłogówka.
  • 4
  • 0
@lostproperty: hmm po 5-6 tys za m2 chodzą u mnie deweloperki 100-109m2, 6 trochę dużo jak za gołe wszystko :D aż mam dylemat czy przy takiej cenie nie lepiej sprzedać działkę i brać szeregowca w pogobnej kasie i wiedzieć, że nic się nie wyłoży.
  • 0
@Bad_Wolf: Tak samo całe życie myślałem, że deweloper wyjebka metr się zgadza i finito :O ale jednak małe miasto to 2 deweloperów tylko robi masówke i się w miarę starają jak słyszę po znajomych xD