Wpis z mikrobloga

#sejm #prezydent #wybory2025

Chyba jedyna osoba, która w miarę rozsądnie rozgrywa to po stronie PiSu i nie za bardzo angażuje się w tego gorącego kartofla #tvpis to Małgorzata Wassermann. Chyba mocno szykuje się na wybory i bycie kandydatką i zależy jej na tym, żeby nie wyjść na betonowego kandydata.

Plażyński wprost przeciwnie, tak się zaangażował w obronę szczujni, ze w jakichkolwiek wyborach wystąpi ma gwarantowane te minimum 20% głosów, ale też sufitu z 30% nie przekroczy. Szkoda, lubiłem jego ojca, byłoby mu wstyd młodego.
  • 10
@miki4ever: ale bzdury, ludzie mają pamięć złotej rybki, a ilu wyborców przybędzie, którzy będą pamiętali rządy PO, a PiS to też swoje. Prosze sobie przypomnieć co PiS robił w 2010-11 r., żeby potem wygrać wybory w 2015 r. Kacperek to jest idealny kandydat. Swoją drogą jak objął mandat to kombinował jak tu zrobić kance z kimś, żeby nazwisko się nie marnowało i nie wypadło z obiegu ( ͡° ͜ʖ
@miki4ever: Nie rozumiem fenomenu tej kobiety. Po przesłuchaniu Tuska w sprawie Amber Gold które było niezłym show, ona się już prawie w ogóle nie udziela. W wyborach przeszła, ma stołek, siedzi cicho i tylko tyle. Kaczyński taką reputację jej załatwił, ze ludziom teraz kojarzy się jako obrończyni 'kurskich' i 'stankiewiczowych' afer o których krzyczano latami, a z których gówno wynikło. Kompletnie wyblakła, bez pomysłu na dalszą karierę polityczną.

Tylko z urody
@miki4ever: Płażyński jest w Gdańsku popularny, sam wykręcił więcej niż reszta PiS razem i był w czołówce polityków wliczając to PO, dla której to forteca. Był bardzo umiarkowany i ugodowy po wyborach (nic nie mówił o wygranej jako jedyny) "i był za in vitro. Teraz chyba musi zadbać o rdzeń pisu xd
Wasserman w o chyba jedna z nielicznych popularnych innych polityków PiS. Nawet na wykopie jak jest jazda po PiS,
@tobaccotobacco: Co kto lubi. Ja od zawsze mam słabość do blondynek w okularach nawet ze spojrzeniem jak po zjaraniu gibona, a jeszcze nie można zaprzeczyć że jak na swój wiek, to się bardzo ładnie trzyma.