Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że wyborcy KO nie umieją obsługiwać pilota telewizyjnego i dlatego świętują upadek TVPiS, bo nie umieli przełączyć na TVN (jakie wy macie IQ?). Zamiast tematów aborcji, posłowie KO próbują przeforsować 3 miliardy na nowe TVPO i przekupują kościół rekordowymi dotacjami.
A POLSCY przewoźnicy na granicy dalej marzną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koalicjaobywatelska #tvpo #tvpis #polityka
wojtek-m - Tak sobie myślę, że wyborcy KO nie umieją obsługiwać pilota telewizyjnego ...

źródło: temp_file859281003212562950

Pobierz
  • 31
A POLSCY przewoźnicy na granicy dalej marzną.


@wojtek-m: dokładnie wczoraj i przedwczoraj był ten temat w i9:30 i że rząd walczy o to aby przewoźnicy wrócili na święta. Lepsze to niż działania PiS
  • 0
@Wasky

@wojtek-m: @yhbgrobdoivbvwamsv Jakbyście potrafili myśleć, to byście pomyśleli, że większość nie mogła patrzeć jak im rodzicom/babciom i dziadkom robili z głowy mielone. A nie że nie mogłem się przełączyć na TVN bo i tak telewizji nie oglądam. Trochę logiki kapuściane łby.


Moi rodzice w kółko oglądają tvn i nie mogę patrzeć jak im robią z głowy mielone. Btw, też nie oglądam telewizji. Trochę logiki kapuściane łby.
  • 0
@BKZGlamrap

>A POLSCY przewoźnicy na granicy dalej marzną.


@wojtek-m: dokładnie wczoraj i przedwczoraj był ten temat w i9:30 i że rząd walczy o to aby przewoźnicy wrócili na święta. Lepsze to niż działania PiS


I dobrze, ale tylko sobie pogadał a przez te parę miesięcy tylko Konfederacja ich wspierała.
Jakbyście potrafili myśleć, to byście pomyśleli, że większość nie mogła patrzeć jak im rodzicom/babciom i dziadkom robili z głowy mielone.


@Wasky: jakbys potrafil myslec, to bys pomyslal, ze rodzice/dziadkowie nie moga patrzyc jak mlodym tvn mieli mozgi i robi z nich idiotow, ktorzy oddali swoja przyszlosc za nic.
  • 0
@Wasky

@wojtek-m: TVN to prywatna stacja, A na tvp mamy wpływ, więc dlaczego miałby z tego nie skorzystać i dalej dawać Pis-owcom, bo co?? @yhbgrobdoivbvwamsv wiekszość młodych w ogóle nie ogląda telewizji, więc masz jakieś urojenia.


Ci ludzie, których wybraliście, oszukują jawnie ludzi np. Tusk obiecywał, że nie będzie za paktem migracyjnym. Hołownia, że nie będzie za likwidacją gotówki. Więc tvpo będzie dalej służyło do manipulacji. Potencjalnym wyborcom Konfederacji wciskali nachalnie
  • 0
@Wasky

@wojtek-m:


>Ludzie uciekają z tego forum


@wojtek-m: Liczę aż ty uciekniesz, ze swoim 4 miesięcznym kontem szmatecki.


>Ci ludzie, których wybraliście, oszukują jawnie ludzi


Nie wmawiaj innym dlaczego głosowali na daną partię, i czy czują się oszukani. Mów za siebie piso-konfederato.


NIE! I co mi zrobisz? XD
P. S.
Jutro znów tu zajrzę powk* lewackie trolle prawdą:)
z upośledzonym pisowcem


@Wasky: i juz wiem ze gadam z fajnopolakiem ktory nigdy nie mial oryginalnej mysli w swoim "zyciu" xD

i demokratycznie odsunąłem tą zarazę.


@Wasky: xDDDDD juz nie walka z dyktatura? xDD juz nie przelewanie krwii w walce z rezimem tylko zwykle glosowanie xD
juz nie walka z dyktatura


@yhbgrobdoivbvwamsv: Owszem walka, skoro pis miał cały aparat państwowy przy sobie i przeciw opozycji. Tylko jeszcze nie udało mu się domknąć jak na Węgrzech, kwestia jednej kadencji. To była walka o demokracje.