Wpis z mikrobloga

Każdy, kto uważa że homoseksualizm jest chorobą jest zwykłą miernotą. Choroba z medycznego punktu widzenia to coś co uniemożliwia pełnosprawne funkcjonowanie, natomiast homoseksualizm nie sprawia że taka osoba nie może uprawiać seksu z kobietą. To jest bariera psychologiczna jaka istnieje zarówno u hetero jak i homo i nie jest to choroba ale po prostu coś co ma każdy z nas. Pragnę zauważyć że wielu z was nie chciałoby uprawiać seksu z grubą kobietą a są wręcz koneserzy takich kobiet. To jest uproszczony przykład, ale schemat funkcjonowania psychiki jest ten sam. Osoby biseksualnie nie posiadają tej bariery, ale 100% homo i hetero już tak. To jest po prostu wina tego jak każdy indywidualnie patrzy na seks. Są osoby homoseksualne dla których uprawianie seksu z kobietą to jest jak pstryknięcie palcami, są osoby heteroseksualne dla których uprawianie seksu z mężczyzną to jest jak pstryknięcie palcami.

Także skończcie wmawiać że to jest choroba bo wszystko jest w głowie, w naszej psychice. Jestem pasywnym gejem i byłbym w stanie uprawiać seks z kobietą, to nie jest nie wiadomo jak trudne.

Wy po prostu nie możecie pogodzić się z tym że ludzie są wolni i mają pełnię praw decydowania o swoim życiu, taka jest brutalna prawda o was. Że ludzie nie żyją tak jakbyście WY tego chcieli.

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #wigilia #bekazlewactwa #konfederacja #polityka #sejm
  • 25
  • Odpowiedz
@czasnawybory666: czyli pedofilia to też orientacja a nie choroba? Dobrze już się wam zboczeńcom sypie pod deklem, ale czego oczekiwać od chorych osób


@turfa8: wg nowej klasyfikacji chorób ICD11, która wchodzi od 2027r., już nie ma pedofilii jako choroby :)
  • Odpowiedz
@czasnawybory666: czyli pedofilia to też orientacja a nie choroba? Dobrze już się wam zboczeńcom sypie pod deklem, ale czego oczekiwać od chorych osób.


@turfa8: Zawsze jak się pojawia ten argument to od razu wiem, że osoba je wypowiadająca ma gruby niedorozwój umysłowy i przerasta go włożenie minimum wysiłku intelektualnego w rozważenie tych dwóch skrajnie różnych od siebie sytuacji.

Tak, pedofilia to nie choroba, tak samo gwałt to nie jest choroba
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: pedofilia to zaburzenie seksualności, przestępstwem są dopiero działania pedofilskie, ale za samo posiadanie tego zaburzenia nikt przecież nie pójdzie siedzieć xD

@swynx: kolejny mędrzec się odezwał xD zanim zaczniesz się produkować to sprawdź sobie chociaż definicję słowa zamiast samemu sobie ją wymyślać xD
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: pedofilia to zaburzenie seksualności, przestępstwem są dopiero działania pedofilskie, ale za samo posiadanie tego zaburzenia nikt przecież nie pójdzie siedzieć xD


@Lugi: To chyba jasne, że chodzi w domyśle o czyny pedofiskie? Nie zakładam, żeby był ktoś na tyle głupi by postulował wsadzanie kogoś za myślozbrodnie, chociaż kto wie.
  • Odpowiedz
@swynx: właśnie o to mi bardziej chodzi, choć jednocześnie wybielanie tego jako samego zjawiska samo w sobie nie wygląda dobrze tak w ogólnym odbiorze (nie, że ja chciałbym się kłócić z nauką, tylko bardziej nieświadomi ludzie to tak odbiorą, co jest zrozumiałe).
  • Odpowiedz
@swynx: właśnie o to mi bardziej chodzi, choć jednocześnie wybielanie tego jako samego zjawiska samo w sobie nie wygląda dobrze tak w ogólnym odbiorze (nie, że ja chciałbym się kłócić z nauką, tylko bardziej nieświadomi ludzie to tak odbiorą, co jest zrozumiałe).


@BKZGlamrap: To co w ogólnym odbiorze wygląda dobrze, a co nie, jest mało istotne, akceptacja społeczna na różne tematy zmienia się wraz z czasem. Natomiast z logicznego punktu
  • Odpowiedz
Kiedyś homoseksualizm był w wykazie chorób, teraz go nie ma


@swynx: został wykreślony z listy chorób w cieniu wielkiego skandalu a do tego nikłą przewagą głosów.
  • Odpowiedz
@turfa8: Cała treść mojej wypowiedzi była o tym, że ten wykaz chorób jest pozamerytorycznym argumentem.
Gdyby dzisiaj odbyło się głosowanie to jestem przekonany, że 99% osób uprawnionych do głosowania byłoby 'za' wykreśleniem bo nastroje społeczne się zmieniły, więc idiotycznym jest przywoływanie tego wykazu bo jest niekonsekwentny.
  • Odpowiedz
@turfa8

został wykreślony z listy chorób w cieniu wielkiego skandalu a do tego nikłą przewagą głosów.


Został bo prawicowy Psychologowie czy tam naukowcy nie mogli się pogodzić z tym więc zażądali głosowania nad tym sprawią
  • Odpowiedz
@turfa8 Nie tak było reszta kto to mówi o urojeniach

czyli pedofilia to też orientacja a nie choroba? Dobrze już się wam zboczeńcom sypie pod deklem, ale czego oczekiwać od chorych osób.


Dla ciebie Homoseksualizm to "Chorobą" ale wiesz co? Homoseksualizmu nie da się leczyć czyli nie jest ona Chorobą de facto Homoseksulizm istnieje już chyba od początku pierwszych ludzi
  • Odpowiedz