Wpis z mikrobloga

@JeszczeZyje: Niestety ale przez sranie polityką przez płatne trolle, bojówki i młodzieżówki partyjne ten portal schodzi na dno. Dasz tagi związane z polityką na czarną to przyjdą srać bez tagów. Sam zaczynam się zastanawiać nad sensem posiadania tu konta a przynajmniej udzielania się. Gdyby nie to, że mam tu rodzinki od serwisów streamujacych i czasami kupię coś od mireczków to by mnie już tutaj nie było.
No nic szykują się u
  • Odpowiedz
  • 5
@JeszczeZyje tu juz golym okiem spada ruch i powoli nie ma czego czytac...

Jak juz sie herr tusk rozpedzi i wladza bedzie przejeta na calego, ilosc postow botow i in wynalazkow z ze strony Sorosa i jego klakierow poleci na leb na szyje...
  • Odpowiedz
@JeszczeZyje: o, ciekawe. Wczoraj o tym myślałem, że poza okresowymi trolami to jest tutaj właściwie nas garstka. Każdy zna każdego nick chociażby z widzenia, nawet jak interakcji niebyło to się mniej więcej wie kto i co. Wiadomo kto jakiego ma kota, co tamten jadł wczoraj na śniadanie, ten znów piany, tamten się zgubił, #!$%@? to
  • Odpowiedz
@dzieju41 mordo ale od wyborów to ty tutaj non stop nadajesz albo o polityce, albo o polityce narzekając, że inni o niej gadają xd rozumiem frustrację, że wybory nie poszły tak, jak chciałeś, no ale hipokryzja wali na kilometr
  • Odpowiedz
@wstanczyk: O widzę, że przyszedłeś i srasz o polityce. No niczego innego się nie spodziewałem, dawaj te moje wpisy pod tagiem polityka, śmiało, dawaj moje znaleziska pod tagiem polityka, podaj ile dzisiaj komentowałem pod tagiem polityka. No śmiało, wal no i nie zapomnij o pisiorze bo bez tego to atak jest słaby i nie ma wydźwięku.
  • Odpowiedz
@dzieju41 tak już lecę przeglądać twe wpisy by udowadniać tobie że wcale nie srasz o polityce właśnie nawet w tym momencie xd nie za stary na takie fikoly? Może lepiej serio usuń, bo ci nie służy ostatnio ta frustracja. Serio smutno taki zjazd widzieć a kojarzę cię tu od dawna
  • Odpowiedz
Niestety ale przez sranie polityką przez płatne trolle, bojówki i młodzieżówki partyjne ten portal schodzi na dno.


@wstanczyk: Cytat dla ciebie. Ja za to przejrzałem sobie dla odmiany twój profil a tam pod polityka to kolega widzę nadaktywny. Wesołych świąt trollu.
  • Odpowiedz
@dzieju41 no tak, pisze o polityce, nigdy nie mówiłem, że nie. Interesuje się nią i głównie po to mam tu konto. To ty się wypierasz jednocześnie uprawiając festiwal bólu dupy od 15 października xd
  • Odpowiedz
Niestety ale przez sranie polityką przez płatne trolle, bojówki i młodzieżówki partyjne ten portal schodzi na dno.


@dzieju41: uuuuu Panie dzieju, pierwszy raz takie spostrzeżenia od 12 lat? Zazwyczaj przy wyborach tak bywa a teraz rozlazły się one tak że mamy prawie co rok. Polecam budować dobrą czarną listę
  • Odpowiedz