Wpis z mikrobloga

Jak ktoś woli placek z lewej, gdzie ponad połowa powierzchni to sucha buła to nie ma psychy i robi wszystko ja pokaz, a nie dla własnej przyjemności.
Ja się nie boję i oświadczam, że pizze na bogato są o wiele lepsze.
  • Odpowiedz
@0x686578: @Tymajster
Każdy chce być włoski teraz, otwiera się u mnie tego tyle, albo istniejące knajpy zmieniają profil pod włoszczyznę i zaraz upadają bo ze spoko gastro zapychacza robi się ideę i suche gówno. Jak chciałbym jeść zdrowo to bym pora #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Tymajster: chyba nigdy nie jadłeś włoskiej pizzy skoro uważasz że ona jest sucha... Przecież wręcz problemem tych pizz jest to że w wielu średnich pizzeriach są wodniste i lejące przez źle ułożenie składników i za duża ilość sera. Zresztą wielu ludzi woli właśnie chrupiąca pizzę Romana a nie Neopolitane bo ta właśnie jest dla nich zbyt mokra. Pizza z piekarnika za to to największe gówno bo właśnie w niej efekt mokrego
  • Odpowiedz
@dudurudu: ale to jest sucha posna buła. Dosłownie, nie ma na niej składników. O to mi chodzi. A dywagacje nad wilgotnością posnego ciasta to jak dywagacje nad smrodem kupy. Nieznaczące detale.
  • Odpowiedz
@0x686578 amerykanskie pizze są strasznie tłuste, wiem że odpowiadam na mema, ale nawet taka kapriczjoza z pizzerrii u Janusza w pipidowie dolnej jest lepsza niż to co mają w USA xD
  • Odpowiedz
@Messix oliwa swoją drogą.
Pizza na kawałki jest zalana oliwą, a jak zamówisz sobie całą na oko 25cm to ma masz cieniutkie ciasto z ogromną ilością sosu i sera który w tym sosie pływa.

Jest to dobre ale bardzo niewygodnie się to spożywa.

Mam 100 km do włoskie granicy i często się tam zjawiam na pitce.
  • Odpowiedz