Wpis z mikrobloga

Bardzo fajne uczucie jak znajdziesz rozwalony ambulans i sobie go doprowadzisz do stanu używalności :3

Szkoda, że nie można naprawić lightbara. Wiem, że jest mod na to, ale uważam to za trochę cziterskie, gram vanillę apocalypse, jedyne mody jakich używam to różne informacyjne, jak te paski potrzeb po prawej, zużycie broni na dole, ilość otrzymanego expa w postaci liczby pojawiającej się nad głową gdy wpada jakiś exp, itp.

Sporo West Pointa zlootowałem i uznałem że pora wybrać się do Muldraugh do wypożyczalni kaset wideo i przy okazji zahaczyć o ten wielki warehouse, a jak miejsca w bagażniku starczy to i podwędzić amunicję z komisariatu i podkraść coś z tych mniejszych warehousów na dole. Plan całkowicie udany; odkąd ogarnąłem istnienie koktajli mołotowa, życie stało się dużo prostsze. Wyrąbałem dwie hordy, po jednym koktajlu na każdą, jedna przy dużym warehousie, druga przy komisariacie / VHS. W warehousie 5 crowbarów i kilka axów, także elegancko, bo ja się specuję właśnie w long bluntach (axe też mogę rozwijać, ale póki mam crowbary i kije baseballowe, to się skupiam na tym).

Zaczynałem z 0/0 strength/fitness, w tej chwili 4/3 i przy 8 long blunt powiem wam, że już się sieka całkiem komfortowo, większość zombiaków pada na hita lub dwa. Wpadł też 4 nimble, także no. Jak nie popełnię jakiegoś głupiego błędu, to dożyję w końcu do zimy. W sumie gdyby mi na tym bardzo bardzo zależało, to bym się zabunkrował w domku i skippował czas do grudnia xD Mam puszkowanego żarcia na kilka miesięcy.

#projectzomboid
PiersKurczaka - Bardzo fajne uczucie jak znajdziesz rozwalony ambulans i sobie go dop...

źródło: 53333

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@crnilo: tak jest :D Od kiedy odkryłem tę miejscówkę, to zawsze tam się lokuję. Może są lepsze i bezpieczniejsze miejsca, ale tu mi wszystko pasuje i więcej mi nic do szczęścia nie trzeba, więc nie szukam alternatyw
  • Odpowiedz