Wpis z mikrobloga

Przy takiej pogodzie jeżdżąc przepisowo czuję się jakbym łamał prawo xd

To jest chore jak niektórzy boją się śniegu. Dozwolone 50, jadą 35, dozwolone 70 jadą 50. Jeszcze zakręty rozumiem bo jest tyle śniegu i błota, że najlepsza opona zimowa nie da rady ale kurła prosta droga ( ͡ ͜ʖ ͡)

Najgorsze, że to są pewnie ci sami ludzie, co negują dobre opony, że jak się jeździ wokół komina to po co chociażby klasa średnia, najtańsza zimówka i elo, a potem przychodzi taka pogoda i mamy zakorkowane miasto xd

#samochody #pogoda #katowice
  • 14
  • 1
@nudziarz123 ale co ma do tego kiedy spadł śnieg xd kilka tygodni temu było to samo przez bodajże tydzień i każdego dnia ludzie jeździli tak samo

Co do osiągalnych prędkości. Ja rozumiem, że trzeba dostosować prędkości do warunków panujących itd. ale to co się dzieje to jest przesada. To nie jest normalne, że ludzie na prostej drodze na której bez śniegu ludzie jeżdżą po 70(dozwolone 50) teraz jeżdżą 35 xd
@Anty_Chryst @Anty_Chryst ... A to dlatego że jeżeli narzekasz że ktoś ma złe opony to przynajmniej by się zastanowił że ostatnio były warunki takie że zimówki raczej nie były wskazane choćby ze względu na temperaturę bo śniegu nie było
Po drugie nie było śniegu.
Po trzecie stwierdzam tak jak kolega który cię skomentował że jest to bait albo naprawdę jesteś niespełna rozumu.
nudziarz123 - @AntyChryst  @AntyChryst ... A to dlatego że jeżeli narzekasz że ktoś m...

źródło: temp_file640333913026895345

Pobierz
  • 1
@nudziarz123 ale robienie bulwy z logiki. Jak rozumiem jak jest kilka dni powyżej 7 stopni to zmieniasz na letnie?
W ogóle co to za absurd żeby kierować się temperaturą przy zmianie opon. Potem nagle spadnie śnieg i jest zaskoczenie, że jak to tak śnieg, przecież nie było poniżej 7 stopni ( ͡ ͜ʖ ͡)
I co to w ogóle znaczy, że zimówki nie były wskazane, jest zima
@Anty_Chryst: chłopie, jechałem 30 na godzinę dojeżdżając do ronda i zatrzymałem się na środku ronda XD więc nie dziwie się, że w tych warunkach, zaraz po tym jak nasypało i było mega, mega ślisko ludzie jeżdżą wolniej xD a z tego co pamiętam, po Twoich przygodach samochodowych to naprawdę powinieneś być jedną z ostatnich osób oceniających innych